Crypto coin

Beam (BEAMX)

FİYAT 0,01 USD

%24S -%2,44

loading

Beam (BEAMX) Satın Al

Beam (BEAMX) Coin Satın Al Beam ya da diğer adıyla BEAMX token alım satım işlemlerinizi Block Earner'da dakikalar içerisinde Türk Lirası ile gerçekleştirebilirsiniz. Hesap oluşturma ve kimlik doğrulama işlemlerini tamamladıktan sonra hesabınıza Türk lirası yatırarak Kripto Al/Sat sekmesinde "BEAMX Al" butonuna tıklayın ve dilediğiniz miktarda BEAMX Coin alıp satın. Platformda minimum kripto alım satım limiti yalnızca 1 TL'dir.

Beam (BEAMX) Nedir? Beam, gizliliği ve ölçeklenebilirliği ön planda tutan, merkezi olmayan bir kripto para projesidir. BEAMX tokeni, Beam platformunda kullanılan yerel kripto para birimidir. Beam, kullanıcıların özel ve güvenli bir şekilde değer transferi yapmalarına olanak tanır.

Beam (BEAMX) Özellikleri Beam platformu, Mimblewimble protokolüne dayalı olarak geliştirilmiş bir blok zinciri üzerinde çalışır. Bu protokol, kullanıcıların işlemlerini gizli tutmayı ve blok zincirinin boyutunu küçültmeyi amaçlar. Beam, ölçeklenebilirlik ve gizlilik konusunda önemli adımlar atan bir kripto para projesidir.

Beam (BEAMX) coin nasıl alınır ve satılır? BEAMX coin satın almak için, alım-satım platformunda BEAMX bulunan bir borsada hesap oluşturmanız gerekmektedir. Block Earner'da hesap oluşturup, kimlik doğrulama işlemlerinizi tamamladıktan sonra BEAMX alım satım işlemlerinizi kolayca gerçekleştirebilirsiniz. Banka hesabınızdan, Block Earner'ın anlaşmalı banka hesaplarına dilediğiniz miktarda Türk lirasını Havale, EFT ya da FAST işlem aracılığı ile aktardıktan sonra, Kripto Al/Sat sekmesindeki BEAMX seçeneğine tıklayın. Satın almak istediğiniz miktarı girerek "Al" butonuna tıklayın. Satın aldığınız BEAMX tokenları satmak için ise "Sat" butonuna tıklayıp istediğiniz miktarı girip satabilirsiniz. Aynı zamanda BEAMX tokenlarınızı sahip olduğunuz bir Web3 cüzdanına çekebilirsiniz.

BEAMX Fiyat İstatistikleri

coingecko
Beam Fiyatı
$0,01
24s Düşük/24s Yüksek
-/-
7g Düşük / 7g Yüksek
-/-
Ticaret Hacmi
-
Piyasa Değeri Sıralaması
-
Piyasa Değeri
-
Hacim / Piyasa Değeri
-
Tüm Zamanların
En Yükseği
- 
-
Tüm Zamanların
En Düşüğü
- 
-
earn yield

Dakikalar içerisinde Block Earner’lı olun

 • 1.

  Kimliğinizi doğrulayın

  Kayıt olun ve kimlik doğrulayın

 • 2.

  TL yatırın

  Nakit hesabınıza TL yatırın

 • 3.

  Finansal değer yaratın

  Önde gelen platformlara ve ürünlere erişin

Hesap OluşturArrow