Crypto coin

Bella Protocol (BEL)

FİYAT 0,50 USD

%24S -%2,16

loading

Bella Protocol (BEL) Satın Al

Bella Protocol (BEL) Coin Satın Al

Bella Protocol ya da diğer adıyla BEL token alım satım işlemlerinizi Block Earner'da dakikalar içerisinde Türk Lirası ile gerçekleştirebilirsiniz. Hesap oluşturma ve kimlik doğrulama işlemlerini tamamladıktan sonra hesabınıza Türk lirası yatırarak Kripto Al/Sat sekmesinde "BEL Al" butonuna tıklayın ve dilediğiniz miktarda BEL Coin alıp satın. Platformda minimum kripto alım satım limiti yalnızca 1 TL'dir.

Bella Protocol (BEL) Nedir?

Bella Protocol, merkezi olmayan finans (DeFi) platformları arasında bir köprü görevi gören ve kullanıcı dostu finansal ürünler sunan bir platformdur. BEL token, Bella Protocol platformunda kullanılan yerel token olarak işlev görür.

Bella Protocol (BEL) Özellikleri

Bella Protocol, kullanıcıların DeFi platformları arasında likidite sağlamalarını ve en iyi getiriyi elde etmelerini sağlar. Platform, kullanıcı dostu arayüzü ve otomatik getiri optimizasyonu gibi özellikleriyle dikkat çeker. BEL token, Bella Protocol platformunda çeşitli amaçlar için kullanılır ve kullanıcılarına çeşitli avantajlar sağlar.

Bella Protocol (BEL) coin nasıl alınır ve satılır?

BEL coin satın almak için, alım-satım platformunda BEL bulunan bir borsada hesap oluşturmanız gerekmektedir. Block Earner'da hesap oluşturup, kimlik doğrulama işlemlerinizi tamamladıktan sonra BEL alım satım işlemlerinizi kolayca gerçekleştirebilirsiniz. Banka hesabınızdan, Block Earner'ın anlaşmalı banka hesaplarına dilediğiniz miktarda Türk lirasını Havale, EFT ya da FAST işlem aracılığı ile aktardıktan sonra, Kripto Al/Sat sekmesindeki BEL seçeneğine tıklayın. Satın almak istediğiniz miktarı girerek "Al" butonuna tıklayın. Satın aldığınız BEL tokenları satmak için ise "Sat" butonuna tıklayıp istediğiniz miktarı girip satabilirsiniz. Aynı zamanda BEL tokenlarınızı sahip olduğunuz bir Web3 cüzdanına çekebilirsiniz.

BEL Fiyat İstatistikleri

coingecko
Bella Protocol Fiyatı
$0,50
24s Düşük/24s Yüksek
-/-
7g Düşük / 7g Yüksek
-/-
Ticaret Hacmi
-
Piyasa Değeri Sıralaması
-
Piyasa Değeri
-
Hacim / Piyasa Değeri
-
Tüm Zamanların
En Yükseği
- 
-
Tüm Zamanların
En Düşüğü
- 
-
earn yield

Dakikalar içerisinde Block Earner’lı olun

 • 1.

  Kimliğinizi doğrulayın

  Kayıt olun ve kimlik doğrulayın

 • 2.

  TL yatırın

  Nakit hesabınıza TL yatırın

 • 3.

  Finansal değer yaratın

  Önde gelen platformlara ve ürünlere erişin

Hesap OluşturArrow