Crypto coin

Beefy.Finance (BIFI)

FİYAT 346,59 USD

%24S +%0,30

loading

Beefy.Finance (BIFI) Satın Al

Beefy Finance (BIFI) Coin Satın Al

Beefy Finance ya da diğer adıyla BIFI token alım satım işlemlerinizi Block Earner'da dakikalar içerisinde Türk Lirası ile gerçekleştirebilirsiniz. Hesap oluşturma ve kimlik doğrulama işlemlerini tamamladıktan sonra hesabınıza Türk lirası yatırarak Kripto Al/Sat sekmesinde "BIFI Al" butonuna tıklayın ve dilediğiniz miktarda BIFI Coin alıp satın. Platformda minimum kripto alım satım limiti yalnızca 1 TL'dir.

Beefy Finance (BIFI) Nedir?

Beefy Finance, merkezi olmayan finans (DeFi) platformları arasında yer alan ve otomatik likidite yönetimi sağlayan bir protokoldür. BIFI token, Beefy Finance platformunda kullanılan yerel token olarak işlev görür.

Beefy Finance, kullanıcıların yatırım yaparken en iyi getiriyi elde etmelerine yardımcı olan otomatik likidite yönetimi stratejileri sunar. Platform, çeşitli DeFi protokollerindeki getirileri maksimize etmek için otomatik olarak fonları yönlendirir.

Beefy Finance (BIFI) Özellikleri

BIFI token sahipleri, Beefy Finance platformunda çeşitli avantajlardan yararlanabilirler. Bu avantajlar arasında likidite madenciliği, getiri paylaşımı ve platformun yönetimine katılım gibi özellikler bulunur.

Beefy Finance, DeFi alanında otomatik likidite yönetimi sağlayarak kullanıcıların yatırımlarını optimize etmelerine yardımcı olan bir platformdur. BIFI token, platformun işleyişine katkıda bulunan bir araç olarak kullanılır.

Beefy Finance (BIFI) coin nasıl alınır ve satılır?

BIFI coin satın almak için, alım-satım platformunda BIFI bulunan bir borsada hesap oluşturmanız gerekmektedir. Block Earner'da hesap oluşturup, kimlik doğrulama işlemlerinizi tamamladıktan sonra BIFI alım satım işlemlerinizi kolayca gerçekleştirebilirsiniz. Banka hesabınızdan, Block Earner'ın anlaşmalı banka hesaplarına dilediğiniz miktarda Türk lirasını Havale, EFT ya da FAST işlem aracılığı ile aktardıktan sonra, Kripto Al/Sat sekmesindeki BIFI seçeneğine tıklayın. Satın almak istediğiniz miktarı girerek "Al" butonuna tıklayın. Satın aldığınız BIFI tokenları satmak için ise "Sat" butonuna tıklayıp istediğiniz miktarı girip satabilirsiniz. Aynı zamanda BIFI tokenlarınızı sahip olduğunuz bir Web3 cüzdanına çekebilirsiniz.

BIFI Fiyat İstatistikleri

coingecko
Beefy.Finance Fiyatı
$346,59
24s Düşük/24s Yüksek
-/-
7g Düşük / 7g Yüksek
-/-
Ticaret Hacmi
-
Piyasa Değeri Sıralaması
-
Piyasa Değeri
-
Hacim / Piyasa Değeri
-
Tüm Zamanların
En Yükseği
- 
-
Tüm Zamanların
En Düşüğü
- 
-
earn yield

Dakikalar içerisinde Block Earner’lı olun

 • 1.

  Kimliğinizi doğrulayın

  Kayıt olun ve kimlik doğrulayın

 • 2.

  TL yatırın

  Nakit hesabınıza TL yatırın

 • 3.

  Finansal değer yaratın

  Önde gelen platformlara ve ürünlere erişin

Hesap OluşturArrow