Crypto coin

Bonk (BONK)

FİYAT 0,00 USD

%24S -%10,04

loading

Bonk (BONK) Satın Al

Bonk (BONK) Coin Satın Al

BONK token alım satım işlemlerinizi Block Earner'da dakikalar içerisinde Türk Lirası ile gerçekleştirebilirsiniz. Hesap oluşturma ve kimlik doğrulama işlemlerini tamamladıktan sonra hesabınıza Türk lirası yatırarak Kripto Al/Sat sekmesinde "BONK Al" butonuna tıklayın ve dilediğiniz miktarda BONK Coin alıp satın. Platformda minimum kripto alım satım limiti yalnızca 1 TL'dir.

Bonk (BONK) Nedir?

Bonk (BONK), Solana ekosisteminde popüler bir memecoin olan Bonk Token'dır. Bonk, genellikle eğlenceli ve ironik bir şekilde kullanıcılar arasında popülerlik kazanmıştır.

Bonk Token, DeFi ve NFT alanında etkileyici bir şekilde kullanılan ve genellikle topluluklar arasında eğlenceli etkinlikler ve projeler için tercih edilen bir kripto para birimidir.

Bonk (BONK) Özellikleri

BONK token sahipleri, Solana ekosistemi içinde çeşitli avantajlardan yararlanabilirler. Bu avantajlar arasında topluluk etkinliklerine katılım, özel airdrop hakları ve eğlenceli içerik oluşturma bulunur.

Bonk, genellikle memecoin olarak tanınır ve geniş bir topluluğa sahiptir. BONK tokeni, Bonk topluluğu içinde çeşitli etkinliklerde ve projelerde kullanılır.

Bonk (BONK) coin nasıl alınır ve satılır?

BONK coin satın almak için, alım-satım platformunda BONK bulunan bir borsada hesap oluşturmanız gerekmektedir. Block Earner'da hesap oluşturup, kimlik doğrulama işlemlerinizi tamamladıktan sonra BONK alım satım işlemlerinizi kolayca gerçekleştirebilirsiniz. Banka hesabınızdan, Block Earner'ın anlaşmalı banka hesaplarına dilediğiniz miktarda Türk lirasını Havale, EFT ya da FAST işlem aracılığı ile aktardıktan sonra, Kripto Al/Sat sekmesindeki BONK seçeneğine tıklayın. Satın almak istediğiniz miktarı girerek "Al" butonuna tıklayın. Satın aldığınız BONK tokenları satmak için ise "Sat" butonuna tıklayıp istediğiniz miktarı girip satabilirsiniz. Aynı zamanda BONK tokenlarınızı sahip olduğunuz bir Web3 cüzdanına çekebilirsiniz.

BONK Fiyat İstatistikleri

coingecko
Bonk Fiyatı
$0,00
24s Düşük/24s Yüksek
-/-
7g Düşük / 7g Yüksek
-/-
Ticaret Hacmi
-
Piyasa Değeri Sıralaması
-
Piyasa Değeri
-
Hacim / Piyasa Değeri
-
Tüm Zamanların
En Yükseği
- 
-
Tüm Zamanların
En Düşüğü
- 
-
earn yield

Dakikalar içerisinde Block Earner’lı olun

 • 1.

  Kimliğinizi doğrulayın

  Kayıt olun ve kimlik doğrulayın

 • 2.

  TL yatırın

  Nakit hesabınıza TL yatırın

 • 3.

  Finansal değer yaratın

  Önde gelen platformlara ve ürünlere erişin

Hesap OluşturArrow