Crypto coin

BitTorrent (BTTC)

FİYAT 0,00 USD

%24S -%1,41

loading

BitTorrent (BTTC) Satın Al

BitTorrent (BTTC) Coin Satın Al

BitTorrent ya da diğer adıyla BTTC token alım satım işlemlerinizi Block Earner'da dakikalar içerisinde Türk Lirası ile gerçekleştirebilirsiniz. Hesap oluşturma ve kimlik doğrulama işlemlerini tamamladıktan sonra hesabınıza Türk lirası yatırarak Kripto Al/Sat sekmesinde "BTTC Al" butonuna tıklayın ve dilediğiniz miktarda BTTC Coin alıp satın. Platformda minimum kripto alım satım limiti yalnızca 1 TL'dir.

BitTorrent (BTTC) Nedir?

BitTorrent (BTTC), popüler dosya paylaşım protokolü BitTorrent'in kripto para birimidir. BTTC tokeni, BitTorrent ekosisteminde kullanılan yerel kripto para birimidir. BitTorrent, dosya paylaşımında kullanılan bir protokol olup, BTTC tokeni de bu protokol üzerinde kullanılan bir dijital varlıktır.

BitTorrent protokolü, kullanıcıların büyük dosyaları hızlı ve güvenli bir şekilde paylaşmasına olanak tanır. BTTC tokeni, bu protokolde kullanılan ve kullanıcılar arasında dosya paylaşımı için ödeme aracı olarak kullanılan birimdir.

BitTorrent (BTTC) Özellikleri

BTTC token sahipleri, BitTorrent ekosistemi içinde çeşitli avantajlardan yararlanabilirler. Bu avantajlar arasında dosya paylaşım işlemlerinde indirim, özel içerik erişimi ve BitTorrent topluluğu etkinliklerine katılım bulunur.

BitTorrent, geniş bir kullanıcı tabanına sahip olan popüler bir dosya paylaşım protokolüdür. BTTC tokeni, bu protokolde kullanılan ve kullanıcılar arasında dosya paylaşımı için ödeme aracı olarak kullanılan birimdir.

BitTorrent (BTTC) coin nasıl alınır ve satılır?

BTTC coin satın almak için, alım-satım platformunda BTTC bulunan bir borsada hesap oluşturmanız gerekmektedir. Block Earner'da hesap oluşturup, kimlik doğrulama işlemlerinizi tamamladıktan sonra BTTC alım satım işlemlerinizi kolayca gerçekleştirebilirsiniz. Banka hesabınızdan, Block Earner'ın anlaşmalı banka hesaplarına dilediğiniz miktarda Türk lirasını Havale, EFT ya da FAST işlem aracılığı ile aktardıktan sonra, Kripto Al/Sat sekmesindeki BTTC seçeneğine tıklayın. Satın almak istediğiniz miktarı girerek "Al" butonuna tıklayın. Satın aldığınız BTTC tokenları satmak için ise "Sat" butonuna tıklayıp istediğiniz miktarı girip satabilirsiniz. Aynı zamanda BTTC tokenlarınızı sahip olduğunuz bir Web3 cüzdanına çekebilirsiniz.

BTTC Fiyat İstatistikleri

coingecko
BitTorrent Fiyatı
$0,00
24s Düşük/24s Yüksek
-/-
7g Düşük / 7g Yüksek
-/-
Ticaret Hacmi
-
Piyasa Değeri Sıralaması
-
Piyasa Değeri
-
Hacim / Piyasa Değeri
-
Tüm Zamanların
En Yükseği
- 
-
Tüm Zamanların
En Düşüğü
- 
-
earn yield

Dakikalar içerisinde Block Earner’lı olun

 • 1.

  Kimliğinizi doğrulayın

  Kayıt olun ve kimlik doğrulayın

 • 2.

  TL yatırın

  Nakit hesabınıza TL yatırın

 • 3.

  Finansal değer yaratın

  Önde gelen platformlara ve ürünlere erişin

Hesap OluşturArrow