Crypto coin

Celo (CELO)

FİYAT 0,69 USD

%24S -%1,63

loading

Celo (CELO) Satın Al

Celo (CELO) Coin Satın Al

CELO token alım satım işlemlerinizi Block Earner'da dakikalar içerisinde Türk Lirası ile gerçekleştirebilirsiniz. Hesap oluşturma ve kimlik doğrulama işlemlerini tamamladıktan sonra hesabınıza Türk lirası yatırarak Kripto Al/Sat sekmesinde "CELO Al" butonuna tıklayın ve dilediğiniz miktarda CELO Coin alıp satın. Platformda minimum kripto alım satım limiti yalnızca 1 TL'dir.

Celo (CELO) Nedir?

Celo (CELO), merkezi olmayan bir finans (DeFi) protokolü ve blok zinciri platformudur. CELO tokeni, Celo platformunda kullanılan yerel kripto para birimidir. Celo, kullanıcıların finansal hizmetlere erişimini artırmayı amaçlayan bir blok zinciri protokolüdür.

Celo platformu, kullanıcıların dijital cüzdanlarını kullanarak hızlı ve düşük maliyetli olarak finansal işlemler gerçekleştirmelerine olanak tanır. CELO tokeni, bu platformda kullanılan ve çeşitli finansal işlemler için ödeme aracı olarak kullanılan birimdir.

Celo (CELO) Özellikleri

CELO token sahipleri, Celo platformunda çeşitli avantajlardan yararlanabilirler. Bu avantajlar arasında ödeme işlemlerinde indirim, likidite sağlama, kredi alma ve platformun yönetimine katılma bulunur.

Celo, merkezi olmayan bir finans platformu olarak kullanıcıların finansal hizmetlere erişimini kolaylaştırmayı hedefler. CELO tokeni, bu platformda çeşitli finansal işlemler için ödeme aracı olarak kullanılır.

Celo (CELO) coin nasıl alınır ve satılır?

CELO coin satın almak için, alım-satım platformunda CELO bulunan bir borsada hesap oluşturmanız gerekmektedir. Block Earner'da hesap oluşturup, kimlik doğrulama işlemlerinizi tamamladıktan sonra CELO alım satım işlemlerinizi kolayca gerçekleştirebilirsiniz. Banka hesabınızdan, Block Earner'ın anlaşmalı banka hesaplarına dilediğiniz miktarda Türk lirasını Havale, EFT ya da FAST işlem aracılığı ile aktardıktan sonra, Kripto Al/Sat sekmesindeki CELO seçeneğine tıklayın. Satın almak istediğiniz miktarı girerek "Al" butonuna tıklayın. Satın aldığınız CELO tokenları satmak için ise "Sat" butonuna tıklayıp istediğiniz miktarı girip satabilirsiniz. Aynı zamanda CELO tokenlarınızı sahip olduğunuz bir Web3 cüzdanına çekebilirsiniz.

communityWebsitecelo.org
communityToplulukTwitter

CELO Fiyat İstatistikleri

coingecko
Celo Fiyatı
$0,69
24s Düşük/24s Yüksek
$0,71/$0,76
7g Düşük / 7g Yüksek
$0,71/$0,79
Ticaret Hacmi
$16.271.183,00
Piyasa Değeri Sıralaması
#179
Piyasa Değeri
$387.976.523,00
Hacim / Piyasa Değeri
0,041939
Tüm Zamanların
En Yükseği
$9,82 -%92,52
30 Ağu 2021 (neredeyse 3 yıl)
Tüm Zamanların
En Düşüğü
$0,376843 %94,82
10 Haz 2023 (yaklaşık 1 yıl)
earn yield

Dakikalar içerisinde Block Earner’lı olun

 • 1.

  Kimliğinizi doğrulayın

  Kayıt olun ve kimlik doğrulayın

 • 2.

  TL yatırın

  Nakit hesabınıza TL yatırın

 • 3.

  Finansal değer yaratın

  Önde gelen platformlara ve ürünlere erişin

Hesap OluşturArrow