Crypto coin

Tranchess (CHESS)

FİYAT 0,12 USD

%24S -%1,73

loading

Tranchess (CHESS) Satın Al

Tranchess (CHESS) Coin Satın Al

Tranchess ya da diğer adıyla CHESS token alım satım işlemlerinizi Block Earner'da dakikalar içerisinde Türk Lirası ile gerçekleştirebilirsiniz. Hesap oluşturma ve kimlik doğrulama işlemlerini tamamladıktan sonra hesabınıza Türk lirası yatırarak Kripto Al/Sat sekmesinde "CHESS Al" butonuna tıklayın ve dilediğiniz miktarda CHESS Coin alıp satın. Platformda minimum kripto alım satım limiti yalnızca 1 TL'dir.

Tranchess (CHESS) Nedir?

Tranchess (CHESS), merkezi olmayan bir finans (DeFi) protokolü ve blok zinciri platformudur. CHESS tokeni, Tranchess platformunda kullanılan yerel kripto para birimidir. Tranchess, kullanıcıların çeşitli finansal ürünleri yönetmelerini ve işlem yapmalarını sağlayan bir DeFi platformudur.

Tranchess platformu, kullanıcıların varlık yönetimi, borç verme ve borç alma gibi çeşitli finansal işlemleri gerçekleştirmelerine olanak tanır. CHESS tokeni, bu platformda kullanılan ve çeşitli işlemler için ödeme aracı olarak kullanılan birimdir.

Tranchess (CHESS) Özellikleri

CHESS token sahipleri, Tranchess platformunda çeşitli avantajlardan yararlanabilirler. Bu avantajlar arasında likidite sağlama, kredi alma, borç verme ve platformun yönetimine katılma bulunur.

Tranchess, merkezi olmayan bir finans platformu olarak kullanıcıların çeşitli finansal işlemleri gerçekleştirmesini sağlar. CHESS tokeni, bu platformda çeşitli işlemler için ödeme aracı olarak kullanılır.

Tranchess (CHESS) coin nasıl alınır ve satılır?

CHESS coin satın almak için, alım-satım platformunda CHESS bulunan bir borsada hesap oluşturmanız gerekmektedir. Block Earner'da hesap oluşturup, kimlik doğrulama işlemlerinizi tamamladıktan sonra CHESS alım satım işlemlerinizi kolayca gerçekleştirebilirsiniz. Banka hesabınızdan, Block Earner'ın anlaşmalı banka hesaplarına dilediğiniz miktarda Türk lirasını Havale, EFT ya da FAST işlem aracılığı ile aktardıktan sonra, Kripto Al/Sat sekmesindeki CHESS seçeneğine tıklayın. Satın almak istediğiniz miktarı girerek "Al" butonuna tıklayın. Satın aldığınız CHESS tokenları satmak için ise "Sat" butonuna tıklayıp istediğiniz miktarı girip satabilirsiniz. Aynı zamanda CHESS tokenlarınızı sahip olduğunuz bir Web3 cüzdanına çekebilirsiniz.

CHESS Fiyat İstatistikleri

coingecko
Tranchess Fiyatı
$0,12
24s Düşük/24s Yüksek
-/-
7g Düşük / 7g Yüksek
-/-
Ticaret Hacmi
-
Piyasa Değeri Sıralaması
-
Piyasa Değeri
-
Hacim / Piyasa Değeri
-
Tüm Zamanların
En Yükseği
- 
-
Tüm Zamanların
En Düşüğü
- 
-
earn yield

Dakikalar içerisinde Block Earner’lı olun

 • 1.

  Kimliğinizi doğrulayın

  Kayıt olun ve kimlik doğrulayın

 • 2.

  TL yatırın

  Nakit hesabınıza TL yatırın

 • 3.

  Finansal değer yaratın

  Önde gelen platformlara ve ürünlere erişin

Hesap OluşturArrow