Crypto coin

Chromia (CHR)

FİYAT 0,23 USD

%24S -%6,97

loading

Chromia (CHR) Satın Al

Chromia (CHR) Coin Satın Al

Chromia ya da diğer adıyla CHR token alım satım işlemlerinizi Block Earner'da dakikalar içerisinde Türk Lirası ile gerçekleştirebilirsiniz. Hesap oluşturma ve kimlik doğrulama işlemlerini tamamladıktan sonra hesabınıza Türk lirası yatırarak Kripto Al/Sat sekmesinde "CHR Al" butonuna tıklayın ve dilediğiniz miktarda CHR Coin alıp satın. Platformda minimum kripto alım satım limiti yalnızca 1 TL'dir.

Chromia (CHR) Nedir?

Chromia (CHR), merkezi olmayan bir blok zinciri platformudur. CHR tokeni, Chromia platformunda kullanılan yerel kripto para birimidir. Chromia, kullanıcıların merkezi olmayan uygulamalar (dApps) geliştirmelerini ve kullanmalarını sağlayan bir blok zinciri protokolüdür.

Chromia platformu, kullanıcıların çeşitli merkezi olmayan uygulamalar oluşturmasına ve bu uygulamaları kullanmasına olanak tanır. CHR tokeni, bu platformda kullanılan ve çeşitli işlemler için ödeme aracı olarak kullanılan birimdir.

Chromia (CHR) Özellikleri

CHR token sahipleri, Chromia platformunda çeşitli avantajlardan yararlanabilirler. Bu avantajlar arasında merkezi olmayan uygulamalar geliştirme, ağ üzerinde oy kullanma ve platformun yönetimine katılma bulunur.

Chromia, merkezi olmayan bir blok zinciri platformu olarak kullanıcıların çeşitli merkezi olmayan uygulamaları oluşturmasını ve kullanmasını sağlar. CHR tokeni, bu platformda çeşitli işlemler için ödeme aracı olarak kullanılır.

Chromia (CHR) coin nasıl alınır ve satılır?

CHR coin satın almak için, alım-satım platformunda CHR bulunan bir borsada hesap oluşturmanız gerekmektedir. Block Earner'da hesap oluşturup, kimlik doğrulama işlemlerinizi tamamladıktan sonra CHR alım satım işlemlerinizi kolayca gerçekleştirebilirsiniz. Banka hesabınızdan, Block Earner'ın anlaşmalı banka hesaplarına dilediğiniz miktarda Türk lirasını Havale, EFT ya da FAST işlem aracılığı ile aktardıktan sonra, Kripto Al/Sat sekmesindeki CHR seçeneğine tıklayın. Satın almak istediğiniz miktarı girerek "Al" butonuna tıklayın. Satın aldığınız CHR tokenları satmak için ise "Sat" butonuna tıklayıp istediğiniz miktarı girip satabilirsiniz. Aynı zamanda CHR tokenlarınızı sahip olduğunuz bir Web3 cüzdanına çekebilirsiniz.

CHR Fiyat İstatistikleri

coingecko
Chromia Fiyatı
$0,23
24s Düşük/24s Yüksek
-/-
7g Düşük / 7g Yüksek
-/-
Ticaret Hacmi
-
Piyasa Değeri Sıralaması
-
Piyasa Değeri
-
Hacim / Piyasa Değeri
-
Tüm Zamanların
En Yükseği
- 
-
Tüm Zamanların
En Düşüğü
- 
-
earn yield

Dakikalar içerisinde Block Earner’lı olun

 • 1.

  Kimliğinizi doğrulayın

  Kayıt olun ve kimlik doğrulayın

 • 2.

  TL yatırın

  Nakit hesabınıza TL yatırın

 • 3.

  Finansal değer yaratın

  Önde gelen platformlara ve ürünlere erişin

Hesap OluşturArrow