Crypto coin

Manchester City Fan Token (CITY)

FİYAT 2,68 USD

%24S +%3,68

loading

Manchester City Fan Token (CITY) Satın Al

Manchester City Fan Token (CITY) Coin Satın Al

Manchester City Fan Token ya da diğer adıyla CITY token alım satım işlemlerinizi Block Earner'da dakikalar içerisinde Türk Lirası ile gerçekleştirebilirsiniz. Hesap oluşturma ve kimlik doğrulama işlemlerini tamamladıktan sonra hesabınıza Türk lirası yatırarak Kripto Al/Sat sekmesinde "CITY Al" butonuna tıklayın ve dilediğiniz miktarda CITY Coin alıp satın. Platformda minimum kripto alım satım limiti yalnızca 1 TL'dir.

Manchester City Fan Token (CITY) Nedir?

Manchester City Fan Token (CITY), futbol takımı Manchester City taraftarlarına özel olarak sunulan dijital bir varlık tokenidir. CITY tokeni, taraftarlara kulüple etkileşimde bulunma ve özel fırsatlar elde etme imkanı sağlar. Bu token, Manchester City taraftarlarının kulüple daha yakın bir ilişki kurmalarını ve özel içeriklere erişimini sağlar.

Manchester City Fan Token (CITY) Özellikleri

CITY token sahipleri, Manchester City kulübüyle ilgili çeşitli avantajlardan yararlanabilirler. Bu avantajlar arasında oy kullanma hakkı, özel etkinliklere katılma fırsatı, özel içeriklere erişim ve kulüple etkileşim bulunur.

Manchester City Fan Token, taraftarların kulüple daha yakın bir ilişki kurmasını ve kulüple etkileşimde bulunmasını sağlayan bir dijital varlık tokenidir.

Manchester City Fan Token (CITY) coin nasıl alınır ve satılır?

CITY coin satın almak için, alım-satım platformunda CITY bulunan bir borsada hesap oluşturmanız gerekmektedir. Block Earner'da hesap oluşturup, kimlik doğrulama işlemlerinizi tamamladıktan sonra CITY alım satım işlemlerinizi kolayca gerçekleştirebilirsiniz. Banka hesabınızdan, Block Earner'ın anlaşmalı banka hesaplarına dilediğiniz miktarda Türk lirasını Havale, EFT ya da FAST işlem aracılığı ile aktardıktan sonra, Kripto Al/Sat sekmesindeki CITY seçeneğine tıklayın. Satın almak istediğiniz miktarı girerek "Al" butonuna tıklayın. Satın aldığınız CITY tokenları satmak için ise "Sat" butonuna tıklayıp istediğiniz miktarı girip satabilirsiniz. Aynı zamanda CITY tokenlarınızı sahip olduğunuz bir Web3 cüzdanına çekebilirsiniz.

CITY Fiyat İstatistikleri

coingecko
Manchester City Fan Token Fiyatı
$2,68
24s Düşük/24s Yüksek
-/-
7g Düşük / 7g Yüksek
-/-
Ticaret Hacmi
-
Piyasa Değeri Sıralaması
-
Piyasa Değeri
-
Hacim / Piyasa Değeri
-
Tüm Zamanların
En Yükseği
- 
-
Tüm Zamanların
En Düşüğü
- 
-
earn yield

Dakikalar içerisinde Block Earner’lı olun

 • 1.

  Kimliğinizi doğrulayın

  Kayıt olun ve kimlik doğrulayın

 • 2.

  TL yatırın

  Nakit hesabınıza TL yatırın

 • 3.

  Finansal değer yaratın

  Önde gelen platformlara ve ürünlere erişin

Hesap OluşturArrow