Crypto coin

Compound (COMP)

FİYAT 52,37 USD

%24S -%0,42

loading

Compound (COMP) Satın Al

Compound (COMP) Coin Satın Al

COMP token alım satım işlemlerinizi Block Earner'da dakikalar içerisinde Türk Lirası ile gerçekleştirebilirsiniz. Hesap oluşturma ve kimlik doğrulama işlemlerini tamamladıktan sonra hesabınıza Türk lirası yatırarak Kripto Al/Sat sekmesinde "COMP Al" butonuna tıklayın ve dilediğiniz miktarda COMP Coin alıp satın. Platformda minimum kripto alım satım limiti yalnızca 1 TL'dir.

Compound (COMP) Nedir?

Compound (COMP), merkezi olmayan bir finans (DeFi) protokolüdür. Kullanıcıların kripto varlıklarını borç vermesine ve borç almasına olanak tanır. COMP tokeni, Compound platformunda kullanılan ve protokol yönetimine katılmak için kullanılan bir kripto para birimidir.

Compound (COMP) Özellikleri

Borç Verme ve Borç Alma: Compound, kullanıcıların çeşitli kripto varlıklarını borç vermesine ve borç almasına olanak tanır.

Yönetişim Tokeni: COMP tokeni, Compound protokolünün yönetimine katılmak için kullanılır. Token sahipleri, protokolün geleceği hakkında oy kullanabilirler.

Faiz Kazanma: Kullanıcılar Compound'da kripto varlıklarını tutarak faiz kazanabilirler.

Compound (COMP) coin nasıl alınır ve satılır?

COMP coin satın almak için, alım-satım platformunda COMP bulunan bir borsada hesap oluşturmanız gerekmektedir. Block Earner'da hesap oluşturup, kimlik doğrulama işlemlerinizi tamamladıktan sonra COMP alım satım işlemlerinizi kolayca gerçekleştirebilirsiniz. Banka hesabınızdan, Block Earner'ın anlaşmalı banka hesaplarına dilediğiniz miktarda Türk lirasını Havale, EFT ya da FAST işlem aracılığı ile aktardıktan sonra, Kripto Al/Sat sekmesindeki COMP seçeneğine tıklayın. Satın almak istediğiniz miktarı girerek "Al" butonuna tıklayın. Satın aldığınız COMP tokenları satmak için ise "Sat" butonuna tıklayıp istediğiniz miktarı girip satabilirsiniz. Aynı zamanda COMP tokenlarınızı sahip olduğunuz bir Web3 cüzdanına çekebilirsiniz.

COMP Fiyat İstatistikleri

coingecko
Compound Fiyatı
$52,37
24s Düşük/24s Yüksek
$55,36/$59,81
7g Düşük / 7g Yüksek
$55,65/$62,28
Ticaret Hacmi
$35.506.532,00
Piyasa Değeri Sıralaması
#178
Piyasa Değeri
$391.010.983,00
Hacim / Piyasa Değeri
0,090807
Tüm Zamanların
En Yükseği
$910,54 -%93,74
12 May 2021 (yaklaşık 3 yıl)
Tüm Zamanların
En Düşüğü
$25,74 %121,36
10 Haz 2023 (yaklaşık 1 yıl)
earn yield

Dakikalar içerisinde Block Earner’lı olun

 • 1.

  Kimliğinizi doğrulayın

  Kayıt olun ve kimlik doğrulayın

 • 2.

  TL yatırın

  Nakit hesabınıza TL yatırın

 • 3.

  Finansal değer yaratın

  Önde gelen platformlara ve ürünlere erişin

Hesap OluşturArrow