Crypto coin

Curve (CRV)

FİYAT 0,29 USD

%24S -%4,29

loading

Curve (CRV) Satın Al

Curve (CRV) Coin Satın Al

CRV token alım satım işlemlerinizi Block Earner'da dakikalar içerisinde Türk Lirası ile gerçekleştirebilirsiniz. Hesap oluşturma ve kimlik doğrulama işlemlerini tamamladıktan sonra hesabınıza Türk lirası yatırarak Kripto Al/Sat sekmesinde "CRV Al" butonuna tıklayın ve dilediğiniz miktarda CRV Coin alıp satın. Platformda minimum kripto alım satım limiti yalnızca 1 TL'dir.

Curve (CRV) Nedir?

Curve (CRV), merkezi olmayan bir finans (DeFi) protokolüdür ve likidite havuzları oluşturarak düşük slippage ile token takası sağlar. CRV tokeni, Curve platformunda kullanılan ve likidite sağlayıcılarına ödül vermek, protokolün yönetimine katılmak ve yönetişim hakkı kazanmak için kullanılan bir kripto para birimidir.

Curve (CRV) Özellikleri

Likidite Havuzları: Curve, likidite havuzları oluşturarak düşük slippage ile token takası sağlar.

Yönetişim Tokeni: CRV tokeni, Curve protokolünün yönetimine katılmak ve protokolün geleceği hakkında oy kullanmak için kullanılır.

Likidite Madenciliği (Liquidity Mining): Curve protokolü, likidite sağlayıcılarına ödül verir ve kullanıcılar likidite sağlayarak CRV tokeni kazanabilirler.

Curve (CRV) coin nasıl alınır ve satılır?

CRV coin satın almak için, alım-satım platformunda CRV bulunan bir borsada hesap oluşturmanız gerekmektedir. Block Earner'da hesap oluşturup, kimlik doğrulama işlemlerinizi tamamladıktan sonra CRV alım satım işlemlerinizi kolayca gerçekleştirebilirsiniz. Banka hesabınızdan, Block Earner'ın anlaşmalı banka hesaplarına dilediğiniz miktarda Türk lirasını Havale, EFT ya da FAST işlem aracılığı ile aktardıktan sonra, Kripto Al/Sat sekmesindeki CRV seçeneğine tıklayın. Satın almak istediğiniz miktarı girerek "Al" butonuna tıklayın. Satın aldığınız CRV tokenları satmak için ise "Sat" butonuna tıklayıp istediğiniz miktarı girip satabilirsiniz. Aynı zamanda CRV tokenlarınızı sahip olduğunuz bir Web3 cüzdanına çekebilirsiniz.

communityToplulukTwitter

CRV Fiyat İstatistikleri

coingecko
Curve Fiyatı
$0,29
24s Düşük/24s Yüksek
$0,51/$0,56
7g Düşük / 7g Yüksek
$0,52/$0,57
Ticaret Hacmi
$64.097.926,00
Piyasa Değeri Sıralaması
#127
Piyasa Değeri
$617.627.443,00
Hacim / Piyasa Değeri
0,103781
Tüm Zamanların
En Yükseği
$15,37 -%96,46
14 Ağu 2020 (neredeyse 4 yıl)
Tüm Zamanların
En Düşüğü
$0,331577 %64,17
05 Kas 2020 (3 yıldan fazla)
earn yield

Dakikalar içerisinde Block Earner’lı olun

 • 1.

  Kimliğinizi doğrulayın

  Kayıt olun ve kimlik doğrulayın

 • 2.

  TL yatırın

  Nakit hesabınıza TL yatırın

 • 3.

  Finansal değer yaratın

  Önde gelen platformlara ve ürünlere erişin

Hesap OluşturArrow