Crypto coin

Civic (CVC)

FİYAT 0,10 USD

%24S -%0,86

loading

Civic (CVC) Satın Al

Civic (CVC) Coin Satın Al

Civic ya da diğer adıyla CVC token alım satım işlemlerinizi Block Earner'da dakikalar içerisinde Türk Lirası ile gerçekleştirebilirsiniz. Hesap oluşturma ve kimlik doğrulama işlemlerini tamamladıktan sonra hesabınıza Türk lirası yatırarak Kripto Al/Sat sekmesinde "CVC Al" butonuna tıklayın ve dilediğiniz miktarda CVC Coin alıp satın. Platformda minimum kripto alım satım limiti yalnızca 1 TL'dir.

Civic (CVC) Nedir?

Civic (CVC), kullanıcıların kimlik doğrulama süreçlerini güvenli ve verimli bir şekilde gerçekleştirmelerini sağlayan bir blockchain platformudur. Civic, kullanıcıların kişisel bilgilerini güvenli bir şekilde saklamalarına ve gerektiğinde paylaşmalarına olanak tanır, bu sayede kimlik hırsızlığı ve sahtekarlık gibi sorunlara karşı koruma sağlar.

Civic (CVC) Özellikleri

Güvenli Kimlik Doğrulama: Civic, kullanıcıların kimlik doğrulama süreçlerini güvenli bir şekilde gerçekleştirmelerine olanak tanır.

Veri Güvenliği: Civic, kullanıcıların kişisel bilgilerini güvenli bir şekilde saklamalarını sağlar ve sadece yetkilendirilmiş taraflarla paylaşılmasına izin verir.

Kimlik Hırsızlığına Karşı Koruma: Civic, kimlik hırsızlığı ve sahtekarlık gibi sorunlara karşı kullanıcılarını korur.

Civic (CVC) coin nasıl alınır ve satılır?

CVC coin satın almak için, alım-satım platformunda CVC bulunan bir borsada hesap oluşturmanız gerekmektedir. Block Earner'da hesap oluşturup, kimlik doğrulama işlemlerinizi tamamladıktan sonra CVC alım satım işlemlerinizi kolayca gerçekleştirebilirsiniz. Banka hesabınızdan, Block Earner'ın anlaşmalı banka hesaplarına dilediğiniz miktarda Türk lirasını Havale, EFT ya da FAST işlem aracılığı ile aktardıktan sonra, Kripto Al/Sat sekmesindeki CVC seçeneğine tıklayın. Satın almak istediğiniz miktarı girerek "Al" butonuna tıklayın. Satın aldığınız CVC tokenları satmak için ise "Sat" butonuna tıklayıp istediğiniz miktarı girip satabilirsiniz. Aynı zamanda CVC tokenlarınızı sahip olduğunuz bir Web3 cüzdanına çekebilirsiniz.

CVC Fiyat İstatistikleri

coingecko
Civic Fiyatı
$0,10
24s Düşük/24s Yüksek
-/-
7g Düşük / 7g Yüksek
-/-
Ticaret Hacmi
-
Piyasa Değeri Sıralaması
-
Piyasa Değeri
-
Hacim / Piyasa Değeri
-
Tüm Zamanların
En Yükseği
- 
-
Tüm Zamanların
En Düşüğü
- 
-
earn yield

Dakikalar içerisinde Block Earner’lı olun

 • 1.

  Kimliğinizi doğrulayın

  Kayıt olun ve kimlik doğrulayın

 • 2.

  TL yatırın

  Nakit hesabınıza TL yatırın

 • 3.

  Finansal değer yaratın

  Önde gelen platformlara ve ürünlere erişin

Hesap OluşturArrow