Crypto coin

Streamr (DATA)

FİYAT 0,04 USD

%24S -%8,20

loading

Streamr (DATA) Satın Al

Streamr (DATA) Coin Satın Al

Streamr ya da diğer adıyla DATA token alım satım işlemlerinizi Block Earner'da dakikalar içerisinde Türk Lirası ile gerçekleştirebilirsiniz. Hesap oluşturma ve kimlik doğrulama işlemlerini tamamladıktan sonra hesabınıza Türk lirası yatırarak Kripto Al/Sat sekmesinde "DATA Al" butonuna tıklayın ve dilediğiniz miktarda DATA Coin alıp satın. Platformda minimum kripto alım satım limiti yalnızca 1 TL'dir.

Streamr (DATA) Nedir?

Streamr (DATA), merkezi olmayan veri paylaşımı ve ticaret platformudur. Streamr, IoT (Nesnelerin İnterneti) cihazlarından gelen verileri toplamak, işlemek ve ticaretini yapmak için kullanılır. DATA token, platform üzerinde veri alışverişi yapmak, ödeme yapmak ve ödeme almak için kullanılan kripto paradır.

Streamr (DATA) Özellikleri

Merkezi Olmayan Veri Paylaşımı: Streamr, merkezi olmayan bir platform olarak IoT cihazlarından gelen verilerin paylaşımını sağlar.

IoT Entegrasyonu: Streamr, Nesnelerin İnterneti (IoT) cihazlarından gelen verilerin toplanması, işlenmesi ve ticaretini yapılmasını sağlar.

DATA Token: DATA token, Streamr platformunda veri alışverişi yapmak, ödeme yapmak ve ödeme almak için kullanılan kripto paradır.

Streamr (DATA) coin nasıl alınır ve satılır?

DATA coin satın almak için, alım-satım platformunda DATA bulunan bir borsada hesap oluşturmanız gerekmektedir. Block Earner'da hesap oluşturup, kimlik doğrulama işlemlerinizi tamamladıktan sonra DATA alım satım işlemlerinizi kolayca gerçekleştirebilirsiniz. Banka hesabınızdan, Block Earner'ın anlaşmalı banka hesaplarına dilediğiniz miktarda Türk lirasını Havale, EFT ya da FAST işlem aracılığı ile aktardıktan sonra, Kripto Al/Sat sekmesindeki DATA seçeneğine tıklayın. Satın almak istediğiniz miktarı girerek "Al" butonuna tıklayın. Satın aldığınız DATA tokenları satmak için ise "Sat" butonuna tıklayıp istediğiniz miktarı girip satabilirsiniz. Aynı zamanda DATA tokenlarınızı sahip olduğunuz bir Web3 cüzdanına çekebilirsiniz.

DATA Fiyat İstatistikleri

coingecko
Streamr Fiyatı
$0,04
24s Düşük/24s Yüksek
-/-
7g Düşük / 7g Yüksek
-/-
Ticaret Hacmi
-
Piyasa Değeri Sıralaması
-
Piyasa Değeri
-
Hacim / Piyasa Değeri
-
Tüm Zamanların
En Yükseği
- 
-
Tüm Zamanların
En Düşüğü
- 
-
earn yield

Dakikalar içerisinde Block Earner’lı olun

 • 1.

  Kimliğinizi doğrulayın

  Kayıt olun ve kimlik doğrulayın

 • 2.

  TL yatırın

  Nakit hesabınıza TL yatırın

 • 3.

  Finansal değer yaratın

  Önde gelen platformlara ve ürünlere erişin

Hesap OluşturArrow