Crypto coin

DENT (DENT)

FİYAT 0,00 USD

%24S -%3,20

loading

DENT (DENT) Satın Al

Dent (DENT) Coin Satın Al

Dent ya da diğer adıyla DENT token alım satım işlemlerinizi Block Earner'da dakikalar içerisinde Türk Lirası ile gerçekleştirebilirsiniz. Hesap oluşturma ve kimlik doğrulama işlemlerini tamamladıktan sonra hesabınıza Türk lirası yatırarak Kripto Al/Sat sekmesinde "DENT Al" butonuna tıklayın ve dilediğiniz miktarda DENT Coin alıp satın. Platformda minimum kripto alım satım limiti yalnızca 1 TL'dir.

Dent (DENT) Nedir?

Dent (DENT), mobil veri alışverişi üzerine odaklanmış merkezi olmayan bir platform ve kripto para birimidir. Dent, kullanıcıların dünya çapında veri satın almasını, satmasını ve paylaşmasını sağlar. DENT token, Dent platformunda kullanılan temel ödeme birimidir.

Dent (DENT) Özellikleri

Mobil Veri Alışverişi: Dent, kullanıcıların dünya çapında mobil veri satın almasını, satmasını ve paylaşmasını sağlayan bir platformdur.

DENT Token: DENT token, Dent platformunda kullanılan temel ödeme birimidir. Kullanıcılar, DENT token kullanarak veri satın alabilir ve satabilirler.

Küresel Kullanım: Dent, dünya çapında geniş bir kullanıcı kitlesine hizmet vermektedir ve mobil veri alışverişi konusunda küresel bir çözüm sunar.

Dent (DENT) coin nasıl alınır ve satılır?

DENT coin satın almak için, alım-satım platformunda DENT bulunan bir borsada hesap oluşturmanız gerekmektedir. Block Earner'da hesap oluşturup, kimlik doğrulama işlemlerinizi tamamladıktan sonra DENT alım satım işlemlerinizi kolayca gerçekleştirebilirsiniz. Banka hesabınızdan, Block Earner'ın anlaşmalı banka hesaplarına dilediğiniz miktarda Türk lirasını Havale, EFT ya da FAST işlem aracılığı ile aktardıktan sonra, Kripto Al/Sat sekmesindeki DENT seçeneğine tıklayın. Satın almak istediğiniz miktarı girerek "Al" butonuna tıklayın. Satın aldığınız DENT tokenları satmak için ise "Sat" butonuna tıklayıp istediğiniz miktarı girip satabilirsiniz. Aynı zamanda DENT tokenlarınızı sahip olduğunuz bir Web3 cüzdanına çekebilirsiniz.

DENT Fiyat İstatistikleri

coingecko
DENT Fiyatı
$0,00
24s Düşük/24s Yüksek
-/-
7g Düşük / 7g Yüksek
-/-
Ticaret Hacmi
-
Piyasa Değeri Sıralaması
-
Piyasa Değeri
-
Hacim / Piyasa Değeri
-
Tüm Zamanların
En Yükseği
- 
-
Tüm Zamanların
En Düşüğü
- 
-
earn yield

Dakikalar içerisinde Block Earner’lı olun

 • 1.

  Kimliğinizi doğrulayın

  Kayıt olun ve kimlik doğrulayın

 • 2.

  TL yatırın

  Nakit hesabınıza TL yatırın

 • 3.

  Finansal değer yaratın

  Önde gelen platformlara ve ürünlere erişin

Hesap OluşturArrow