Crypto coin

DeXe (DEXE)

FİYAT 9,89 USD

%24S -%0,88

loading

DeXe (DEXE) Satın Al

DeXe (DEXE) Coin Satın Al

DeXe ya da diğer adıyla DEXE token alım satım işlemlerinizi Block Earner'da dakikalar içerisinde Türk Lirası ile gerçekleştirebilirsiniz. Hesap oluşturma ve kimlik doğrulama işlemlerini tamamladıktan sonra hesabınıza Türk lirası yatırarak Kripto Al/Sat sekmesinde "DEXE Al" butonuna tıklayın ve dilediğiniz miktarda DEXE Coin alıp satın. Platformda minimum kripto alım satım limiti yalnızca 1 TL'dir.

DeXe (DEXE) Nedir?

DeXe (DEXE), merkezi olmayan bir kripto para borsası yönetim platformudur. Yatırımcılar, DeXe platformunu kullanarak en iyi kripto para yatırımlarını yapmak ve portföylerini yönetmek için stratejiler oluşturabilir ve uygulayabilirler. DEXE token, DeXe platformunda kullanılan temel ödeme birimidir.

DeXe (DEXE) Özellikleri

Merkezi Olmayan Borsa Yönetimi: DeXe, merkezi olmayan bir kripto para borsası yönetim platformudur. Kullanıcılar, en iyi yatırım stratejilerini oluşturmak ve uygulamak için DeXe'yi kullanabilirler.

DEXE Token: DEXE token, DeXe platformunda kullanılan temel ödeme birimidir. Kullanıcılar, DEXE token kullanarak platformdaki hizmetlere erişebilir ve işlem yapabilirler.

Yatırım Stratejileri: DeXe, kullanıcıların kripto para yatırımlarını optimize etmelerine yardımcı olmak için çeşitli yatırım stratejileri sunar ve bu stratejileri otomatik olarak uygulama imkanı sunar.

DeXe (DEXE) coin nasıl alınır ve satılır?

DEXE coin satın almak için, alım-satım platformunda DEXE bulunan bir borsada hesap oluşturmanız gerekmektedir. Block Earner'da hesap oluşturup, kimlik doğrulama işlemlerinizi tamamladıktan sonra DEXE alım satım işlemlerinizi kolayca gerçekleştirebilirsiniz. Banka hesabınızdan, Block Earner'ın anlaşmalı banka hesaplarına dilediğiniz miktarda Türk lirasını Havale, EFT ya da FAST işlem aracılığı ile aktardıktan sonra, Kripto Al/Sat sekmesindeki DEXE seçeneğine tıklayın. Satın almak istediğiniz miktarı girerek "Al" butonuna tıklayın. Satın aldığınız DEXE tokenları satmak için ise "Sat" butonuna tıklayıp istediğiniz miktarı girip satabilirsiniz. Aynı zamanda DEXE tokenlarınızı sahip olduğunuz bir Web3 cüzdanına çekebilirsiniz.

DEXE Fiyat İstatistikleri

coingecko
DeXe Fiyatı
$9,89
24s Düşük/24s Yüksek
-/-
7g Düşük / 7g Yüksek
-/-
Ticaret Hacmi
-
Piyasa Değeri Sıralaması
-
Piyasa Değeri
-
Hacim / Piyasa Değeri
-
Tüm Zamanların
En Yükseği
- 
-
Tüm Zamanların
En Düşüğü
- 
-
earn yield

Dakikalar içerisinde Block Earner’lı olun

 • 1.

  Kimliğinizi doğrulayın

  Kayıt olun ve kimlik doğrulayın

 • 2.

  TL yatırın

  Nakit hesabınıza TL yatırın

 • 3.

  Finansal değer yaratın

  Önde gelen platformlara ve ürünlere erişin

Hesap OluşturArrow