Crypto coin

dForce (DF)

FİYAT 0,03 USD

%24S -%0,60

loading

dForce (DF) Satın Al

dForce (DF) Coin Satın Al

dForce ya da diğer adıyla DF token alım satım işlemlerinizi Block Earner'da dakikalar içerisinde Türk Lirası ile gerçekleştirebilirsiniz. Hesap oluşturma ve kimlik doğrulama işlemlerini tamamladıktan sonra hesabınıza Türk lirası yatırarak Kripto Al/Sat sekmesinde "DF Al" butonuna tıklayın ve dilediğiniz miktarda DF Coin alıp satın. Platformda minimum kripto alım satım limiti yalnızca 1 TL'dir.

dForce (DF) Nedir?

dForce (DF), merkezi olmayan finans (DeFi) alanında faaliyet gösteren bir platformdur. dForce, kredi, para piyasası protokolleri ve likidite madenciliği gibi çeşitli DeFi ürünleri sunar. DF token, dForce platformunda kullanılan temel ödeme birimidir.

dForce (DF) Özellikleri

Merkezi Olmayan Finans (DeFi): dForce, merkezi olmayan finans alanında faaliyet gösteren bir platformdur. Kredi, para piyasası protokolleri ve likidite madenciliği gibi çeşitli DeFi ürünleri sunar.

DF Token: DF token, dForce platformunda kullanılan temel ödeme birimidir. Kullanıcılar, DF token kullanarak platformdaki hizmetlere erişebilir ve işlem yapabilirler.

Çeşitli Finansal Ürünler: dForce, çeşitli finansal ürünler sunar ve kullanıcıların DeFi ekosisteminde farklı stratejiler uygulamalarına olanak tanır.

dForce (DF) coin nasıl alınır ve satılır?

DF coin satın almak için, alım-satım platformunda DF bulunan bir borsada hesap oluşturmanız gerekmektedir. Block Earner'da hesap oluşturup, kimlik doğrulama işlemlerinizi tamamladıktan sonra DF alım satım işlemlerinizi kolayca gerçekleştirebilirsiniz. Banka hesabınızdan, Block Earner'ın anlaşmalı banka hesaplarına dilediğiniz miktarda Türk lirasını Havale, EFT ya da FAST işlem aracılığı ile aktardıktan sonra, Kripto Al/Sat sekmesindeki DF seçeneğine tıklayın. Satın almak istediğiniz miktarı girerek "Al" butonuna tıklayın. Satın aldığınız DF tokenları satmak için ise "Sat" butonuna tıklayıp istediğiniz miktarı girip satabilirsiniz. Aynı zamanda DF tokenlarınızı sahip olduğunuz bir Web3 cüzdanına çekebilirsiniz.

DF Fiyat İstatistikleri

coingecko
dForce Fiyatı
$0,03
24s Düşük/24s Yüksek
-/-
7g Düşük / 7g Yüksek
-/-
Ticaret Hacmi
-
Piyasa Değeri Sıralaması
-
Piyasa Değeri
-
Hacim / Piyasa Değeri
-
Tüm Zamanların
En Yükseği
- 
-
Tüm Zamanların
En Düşüğü
- 
-
earn yield

Dakikalar içerisinde Block Earner’lı olun

 • 1.

  Kimliğinizi doğrulayın

  Kayıt olun ve kimlik doğrulayın

 • 2.

  TL yatırın

  Nakit hesabınıza TL yatırın

 • 3.

  Finansal değer yaratın

  Önde gelen platformlara ve ürünlere erişin

Hesap OluşturArrow