Crypto coin

DigiByte (DGB)

FİYAT 0,01 USD

%24S -%4,00

loading

DigiByte (DGB) Satın Al

DigiByte (DGB) Coin Satın Al

DigiByte ya da diğer adıyla DGB token alım satım işlemlerinizi Block Earner'da dakikalar içerisinde Türk Lirası ile gerçekleştirebilirsiniz. Hesap oluşturma ve kimlik doğrulama işlemlerini tamamladıktan sonra hesabınıza Türk lirası yatırarak Kripto Al/Sat sekmesinde "DGB Al" butonuna tıklayın ve dilediğiniz miktarda DGB Coin alıp satın. Platformda minimum kripto alım satım limiti yalnızca 1 TL'dir.

DigiByte (DGB) Nedir?

DigiByte (DGB), açık kaynaklı bir blockchain platformudur. Hızlı işlem süreleri ve güvenliğiyle öne çıkar. DGB token, DigiByte platformunda kullanılan temel ödeme birimidir.

DigiByte (DGB) Özellikleri

Hızlı İşlem Süreleri: DigiByte, hızlı işlem süreleriyle dikkat çeker. Blok üretim süresi oldukça kısadır.

Güvenlik: DigiByte, güvenlik odaklı bir blockchain platformudur. Çeşitli güvenlik önlemleriyle kullanıcı varlıklarını korur.

Açık Kaynaklı: DigiByte, açık kaynaklı bir projedir. Topluluk tarafından geliştirilir ve katkı sağlayanlar tarafından desteklenir.

DigiByte (DGB) coin nasıl alınır ve satılır?

DGB coin satın almak için, alım-satım platformunda DGB bulunan bir borsada hesap oluşturmanız gerekmektedir. Block Earner'da hesap oluşturup, kimlik doğrulama işlemlerinizi tamamladıktan sonra DGB alım satım işlemlerinizi kolayca gerçekleştirebilirsiniz. Banka hesabınızdan, Block Earner'ın anlaşmalı banka hesaplarına dilediğiniz miktarda Türk lirasını Havale, EFT ya da FAST işlem aracılığı ile aktardıktan sonra, Kripto Al/Sat sekmesindeki DGB seçeneğine tıklayın. Satın almak istediğiniz miktarı girerek "Al" butonuna tıklayın. Satın aldığınız DGB tokenları satmak için ise "Sat" butonuna tıklayıp istediğiniz miktarı girip satabilirsiniz. Aynı zamanda DGB tokenlarınızı sahip olduğunuz bir Web3 cüzdanına çekebilirsiniz.

DGB Fiyat İstatistikleri

coingecko
DigiByte Fiyatı
$0,01
24s Düşük/24s Yüksek
-/-
7g Düşük / 7g Yüksek
-/-
Ticaret Hacmi
-
Piyasa Değeri Sıralaması
-
Piyasa Değeri
-
Hacim / Piyasa Değeri
-
Tüm Zamanların
En Yükseği
- 
-
Tüm Zamanların
En Düşüğü
- 
-
earn yield

Dakikalar içerisinde Block Earner’lı olun

 • 1.

  Kimliğinizi doğrulayın

  Kayıt olun ve kimlik doğrulayın

 • 2.

  TL yatırın

  Nakit hesabınıza TL yatırın

 • 3.

  Finansal değer yaratın

  Önde gelen platformlara ve ürünlere erişin

Hesap OluşturArrow