Crypto coin

Polkadot (DOT)

FİYAT 6,31 USD

%24S -%2,82

loading

Polkadot (DOT) Satın Al

Polkadot (DOT) Coin Satın Al

Polkadot ya da diğer adıyla DOT token alım satım işlemlerinizi Block Earner'da dakikalar içerisinde Türk Lirası ile gerçekleştirebilirsiniz. Hesap oluşturma ve kimlik doğrulama işlemlerini tamamladıktan sonra hesabınıza Türk lirası yatırarak Kripto Al/Sat sekmesinde "DOT Al" butonuna tıklayın ve dilediğiniz miktarda DOT Coin alıp satın. Platformda minimum kripto alım satım limiti yalnızca 1 TL'dir.

Polkadot (DOT) Nedir?

Polkadot (DOT), çoklu blokzincir uygulamaları ve özel blokzincirler arasında etkileşimi sağlayan bir platformdur. Polkadot, blokzincirler arasında veri ve varlık transferi sağlar, farklı blokzincirler arasında bağlantı sağlayarak interoperabiliteyi artırır.

Polkadot (DOT) Özellikleri

Çoklu Blokzincir Uygulamaları: Polkadot, çoklu blokzincir uygulamaları ve özel blokzincirler arasında etkileşimi sağlayan bir platformdur. Farklı blokzincirler arasında veri ve varlık transferi sağlar.

Ölçeklenebilirlik: Polkadot, ölçeklenebilirlik sorunlarını çözmek için tasarlanmıştır. Paralel blokzincirler ve çapraz blokzincir iletişimi, daha yüksek işlem kapasitesi ve hızı sunar.

İnteroperabilite: Polkadot, farklı blokzincirler arasında bağlantı sağlayarak interoperabiliteyi artırır. Bu, farklı blokzincirler arasında veri ve varlık transferini kolaylaştırır.

Polkadot (DOT) coin nasıl alınır ve satılır?

DOT coin satın almak için, alım-satım platformunda DOT bulunan bir borsada hesap oluşturmanız gerekmektedir. Block Earner'da hesap oluşturup, kimlik doğrulama işlemlerinizi tamamladıktan sonra DOT alım satım işlemlerinizi kolayca gerçekleştirebilirsiniz. Banka hesabınızdan, Block Earner'ın anlaşmalı banka hesaplarına dilediğiniz miktarda Türk lirasını Havale, EFT ya da FAST işlem aracılığı ile aktardıktan sonra, Kripto Al/Sat sekmesindeki DOT seçeneğine tıklayın. Satın almak istediğiniz miktarı girerek "Al" butonuna tıklayın. Satın aldığınız DOT tokenları satmak için ise "Sat" butonuna tıklayıp istediğiniz miktarı girip satabilirsiniz. Aynı zamanda DOT tokenlarınızı sahip olduğunuz bir Web3 cüzdanına çekebilirsiniz.

DOT Fiyat İstatistikleri

coingecko
Polkadot Fiyatı
$6,31
24s Düşük/24s Yüksek
$7,27/$7,65
7g Düşük / 7g Yüksek
$7,29/$8,06
Ticaret Hacmi
$271.264.196,00
Piyasa Değeri Sıralaması
#14
Piyasa Değeri
$9.880.328.600,00
Hacim / Piyasa Değeri
0,027455
Tüm Zamanların
En Yükseği
$54,98 -%86,53
04 Kas 2021 (2 yıldan fazla)
Tüm Zamanların
En Düşüğü
$2,70 %174,56
20 Ağu 2020 (neredeyse 4 yıl)
earn yield

Dakikalar içerisinde Block Earner’lı olun

 • 1.

  Kimliğinizi doğrulayın

  Kayıt olun ve kimlik doğrulayın

 • 2.

  TL yatırın

  Nakit hesabınıza TL yatırın

 • 3.

  Finansal değer yaratın

  Önde gelen platformlara ve ürünlere erişin

Hesap OluşturArrow