Crypto coin

Open Campus (EDU)

FİYAT 0,74 USD

%24S -%0,64

loading

Open Campus (EDU) Satın Al

Open Campus (EDU) Coin Satın Al

Open Campus ya da diğer adıyla EDU token alım satım işlemlerinizi Block Earner'da dakikalar içerisinde Türk Lirası ile gerçekleştirebilirsiniz. Hesap oluşturma ve kimlik doğrulama işlemlerini tamamladıktan sonra hesabınıza Türk lirası yatırarak Kripto Al/Sat sekmesinde "EDU Al" butonuna tıklayın ve dilediğiniz miktarda EDU Coin alıp satın. Platformda minimum kripto alım satım limiti yalnızca 1 TL'dir.

Open Campus (EDU) Nedir?

Open Campus (EDU), eğitim sektöründe blockchain teknolojisi kullanarak merkezi olmayan bir öğrenme platformu sunan bir projedir. EDU token, platformdaki işlemler ve ödemeler için kullanılır.

Open Campus (EDU) Özellikleri

Merkezi Olmayan Öğrenme Platformu: Open Campus (EDU), eğitim sektöründe blockchain teknolojisi kullanarak merkezi olmayan bir öğrenme platformu sunar. Bu, öğrencilere daha şeffaf ve erişilebilir bir eğitim deneyimi sunmayı amaçlar.

Eğitim ve Öğrenme Hizmetleri: Open Campus, çeşitli eğitim ve öğrenme hizmetleri sunar. Kullanıcılar, çeşitli derslere erişebilir, öğrenme materyallerini paylaşabilir ve etkileşimde bulunabilirler.

EDU Token: EDU token, platformdaki işlemler ve ödemeler için kullanılır. Kullanıcılar, EDU tokenleriyle eğitim materyalleri satın alabilir, öğretmenlere ödeme yapabilir ve platform içi etkinliklere katılabilirler.

Open Campus (EDU) coin nasıl alınır ve satılır?

EDU coin satın almak için, alım-satım platformunda EDU bulunan bir borsada hesap oluşturmanız gerekmektedir. Block Earner'da hesap oluşturup, kimlik doğrulama işlemlerinizi tamamladıktan sonra EDU alım satım işlemlerinizi kolayca gerçekleştirebilirsiniz. Banka hesabınızdan, Block Earner'ın anlaşmalı banka hesaplarına dilediğiniz miktarda Türk lirasını Havale, EFT ya da FAST işlem aracılığı ile aktardıktan sonra, Kripto Al/Sat sekmesindeki EDU seçeneğine tıklayın. Satın almak istediğiniz miktarı girerek "Al" butonuna tıklayın. Satın aldığınız EDU tokenları satmak için ise "Sat" butonuna tıklayıp istediğiniz miktarı girip satabilirsiniz. Aynı zamanda EDU tokenlarınızı sahip olduğunuz bir Web3 cüzdanına çekebilirsiniz.

EDU Fiyat İstatistikleri

coingecko
Open Campus Fiyatı
$0,74
24s Düşük/24s Yüksek
-/-
7g Düşük / 7g Yüksek
-/-
Ticaret Hacmi
-
Piyasa Değeri Sıralaması
-
Piyasa Değeri
-
Hacim / Piyasa Değeri
-
Tüm Zamanların
En Yükseği
- 
-
Tüm Zamanların
En Düşüğü
- 
-
earn yield

Dakikalar içerisinde Block Earner’lı olun

 • 1.

  Kimliğinizi doğrulayın

  Kayıt olun ve kimlik doğrulayın

 • 2.

  TL yatırın

  Nakit hesabınıza TL yatırın

 • 3.

  Finansal değer yaratın

  Önde gelen platformlara ve ürünlere erişin

Hesap OluşturArrow