Crypto coin

Ethereum Classic (ETC)

FİYAT 21,23 USD

%24S -%0,48

loading

Ethereum Classic (ETC) Satın Al

Ethereum Classic (ETC) Coin Satın Al

Ethereum Classic ya da diğer adıyla ETC token alım satım işlemlerinizi Block Earner'da dakikalar içerisinde Türk Lirası ile gerçekleştirebilirsiniz. Hesap oluşturma ve kimlik doğrulama işlemlerini tamamladıktan sonra hesabınıza Türk lirası yatırarak Kripto Al/Sat sekmesinde "ETC Al" butonuna tıklayın ve dilediğiniz miktarda ETC Coin alıp satın. Platformda minimum kripto alım satım limiti yalnızca 1 TL'dir.

Ethereum Classic (ETC) Nedir?

Ethereum Classic (ETC), Ethereum'un orijinal zincirinin devamıdır. Ethereum Classic, Ethereum'un geçmişine dayanan bir topluluk tarafından sürdürülmektedir ve "kodu değiştirmeme" prensibiyle oluşturulmuştur. ETC, akıllı sözleşmelerin ve merkezi olmayan uygulamaların (DApps) geliştirilmesine olanak tanır.

Ethereum Classic (ETC) Özellikleri

Orijinal Ethereum Zinciri: Ethereum Classic, Ethereum'un orijinal zincirine sadık kalır. Bu, platformun güvenilirlik ve devamlılık sağlamasını sağlar.

Akıllı Sözleşmeler ve DApps: ETC, akıllı sözleşmelerin ve merkezi olmayan uygulamaların (DApps) geliştirilmesi için bir platform sağlar. Geliştiriciler, Ethereum Classic üzerinde kendi projelerini inşa edebilirler.

Değişmezlik: Ethereum Classic, "kodu değiştirmeme" prensibiyle oluşturulmuştur. Bu, platformun geçmişe dayanan bir tutarlılık ve güvenlik sunmasını sağlar.

Ethereum Classic (ETC) coin nasıl alınır ve satılır?

ETC coin satın almak için, alım-satım platformunda ETC bulunan bir borsada hesap oluşturmanız gerekmektedir. Block Earner'da hesap oluşturup, kimlik doğrulama işlemlerinizi tamamladıktan sonra ETC alım satım işlemlerinizi kolayca gerçekleştirebilirsiniz. Banka hesabınızdan, Block Earner'ın anlaşmalı banka hesaplarına dilediğiniz miktarda Türk lirasını Havale, EFT ya da FAST işlem aracılığı ile aktardıktan sonra, Kripto Al/Sat sekmesindeki ETC seçeneğine tıklayın. Satın almak istediğiniz miktarı girerek "Al" butonuna tıklayın. Satın aldığınız ETC tokenları satmak için ise "Sat" butonuna tıklayıp istediğiniz miktarı girip satabilirsiniz. Aynı zamanda ETC tokenlarınızı sahip olduğunuz bir Web3 cüzdanına çekebilirsiniz.

ETC Fiyat İstatistikleri

coingecko
Ethereum Classic Fiyatı
$21,23
24s Düşük/24s Yüksek
$25,27/$27,02
7g Düşük / 7g Yüksek
$25,37/$27,51
Ticaret Hacmi
$221.848.353,00
Piyasa Değeri Sıralaması
#31
Piyasa Değeri
$3.700.808.931,00
Hacim / Piyasa Değeri
0,059946
Tüm Zamanların
En Yükseği
$167,09 -%84,53
06 May 2021 (yaklaşık 3 yıl)
Tüm Zamanların
En Düşüğü
$0,61503 %4.101,88
25 Tem 2016 (neredeyse 8 yıl)
earn yield

Dakikalar içerisinde Block Earner’lı olun

 • 1.

  Kimliğinizi doğrulayın

  Kayıt olun ve kimlik doğrulayın

 • 2.

  TL yatırın

  Nakit hesabınıza TL yatırın

 • 3.

  Finansal değer yaratın

  Önde gelen platformlara ve ürünlere erişin

Hesap OluşturArrow