Crypto coin

Harvest Finance (FARM)

FİYAT 41,08 USD

%24S -%0,94

loading

Harvest Finance (FARM) Satın Al

Harvest Finance (FARM) Coin Satın Al

Harvest Finance ya da diğer adıyla FARM token alım satım işlemlerinizi Block Earner'da dakikalar içerisinde Türk Lirası ile gerçekleştirebilirsiniz. Hesap oluşturma ve kimlik doğrulama işlemlerini tamamladıktan sonra hesabınıza Türk lirası yatırarak Kripto Al/Sat sekmesinde "FARM Al" butonuna tıklayın ve dilediğiniz miktarda FARM Coin alıp satın. Platformda minimum kripto alım satım limiti yalnızca 1 TL'dir.

Harvest Finance (FARM) Nedir?

Harvest Finance (FARM), merkezi olmayan bir likidite akışı protokolüdür. FARM token sahipleri, DeFi (Merkezi Olmayan Finans) platformlarında likidite sağlayarak ödüller kazanabilirler. Harvest Finance, farklı DeFi platformları arasında likiditeyi optimize eder ve en yüksek getiriyi sağlamak için otomatik tarayıcılar kullanır.

Harvest Finance (FARM) Özellikleri

Yüksek Getiri Fırsatları: Harvest Finance, kullanıcılarına yüksek getiri fırsatları sunar. DeFi platformlarında likidite sağlayarak FARM token sahipleri ödüller kazanabilirler.

Otomatik Tarayıcılar: Harvest Finance, otomatik tarayıcılar kullanarak likiditeyi optimize eder. Bu sayede kullanıcılar en yüksek getiriyi elde edebilirler.

Likit Akış Protokolü: Harvest Finance, merkezi olmayan bir likidite akışı protokolü olarak hizmet verir. Kullanıcılar, likidite sağlayarak platformun işleyişine katkıda bulunurlar ve buna karşılık ödüller kazanırlar.

Harvest Finance (FARM) coin nasıl alınır ve satılır?

FARM coin satın almak için, alım-satım platformunda FARM bulunan bir borsada hesap oluşturmanız gerekmektedir. Block Earner'da hesap oluşturup, kimlik doğrulama işlemlerinizi tamamladıktan sonra FARM alım satım işlemlerinizi kolayca gerçekleştirebilirsiniz. Banka hesabınızdan, Block Earner'ın anlaşmalı banka hesaplarına dilediğiniz miktarda Türk lirasını Havale, EFT ya da FAST işlem aracılığı ile aktardıktan sonra, Kripto Al/Sat sekmesindeki FARM seçeneğine tıklayın. Satın almak istediğiniz miktarı girerek "Al" butonuna tıklayın. Satın aldığınız FARM tokenları satmak için ise "Sat" butonuna tıklayıp istediğiniz miktarı girip satabilirsiniz. Aynı zamanda FARM tokenlarınızı sahip olduğunuz bir Web3 cüzdanına çekebilirsiniz.

communityToplulukTwitter

FARM Fiyat İstatistikleri

coingecko
Harvest Finance Fiyatı
$41,08
24s Düşük/24s Yüksek
$45,32/$47,64
7g Düşük / 7g Yüksek
$43,17/$49,64
Ticaret Hacmi
$1.344.259,00
Piyasa Değeri Sıralaması
#818
Piyasa Değeri
$30.873.213,00
Hacim / Piyasa Değeri
0,043541
Tüm Zamanların
En Yükseği
$5.078,47 -%99,09
02 Eyl 2020 (neredeyse 4 yıl)
Tüm Zamanların
En Düşüğü
$20,45 %125,06
01 Eyl 2023 (10 ay)
earn yield

Dakikalar içerisinde Block Earner’lı olun

 • 1.

  Kimliğinizi doğrulayın

  Kayıt olun ve kimlik doğrulayın

 • 2.

  TL yatırın

  Nakit hesabınıza TL yatırın

 • 3.

  Finansal değer yaratın

  Önde gelen platformlara ve ürünlere erişin

Hesap OluşturArrow