Crypto coin

Filecoin (FIL)

FİYAT 4,01 USD

%24S -%2,23

loading

Filecoin (FIL) Satın Al

Filecoin (FIL) Coin Satın Al

Filecoin ya da diğer adıyla FIL token alım satım işlemlerinizi Block Earner'da dakikalar içerisinde Türk Lirası ile gerçekleştirebilirsiniz. Hesap oluşturma ve kimlik doğrulama işlemlerini tamamladıktan sonra hesabınıza Türk lirası yatırarak Kripto Al/Sat sekmesinde "FIL Al" butonuna tıklayın ve dilediğiniz miktarda FIL Coin alıp satın. Platformda minimum kripto alım satım limiti yalnızca 1 TL'dir.

Filecoin (FIL) Nedir?

Filecoin (FIL), merkezi olmayan bir bulut depolama platformu olarak hizmet veren ve dosyaların depolanması, alınması ve dağıtılmasına olanak tanıyan bir kripto para projesidir. Filecoin, kullanıcıların bilgisayarlarını ve depolama kapasitelerini kullanarak dünya genelinde dağıtılmış bir dosya depolama ağı oluşturur.

Filecoin (FIL) Özellikleri

Merkezi Olmayan Bulut Depolama: Filecoin, merkezi olmayan bir bulut depolama platformu olarak hizmet verir. Kullanıcılar, dosyalarını depolamak ve paylaşmak için Filecoin ağını kullanabilirler.

Değer Aktarımı: Filecoin, dosya depolama ve paylaşımı için bir değer aktarım platformudur. Kullanıcılar, depolama sağlayarak FIL token kazanabilir veya bu tokenleri kullanarak depolama hizmeti satın alabilirler.

Dağıtılmış Ağ: Filecoin, dağıtılmış bir ağ üzerinde çalışır. Bu, dosyaların güvenli ve dayanıklı bir şekilde depolanmasını ve erişilmesini sağlar.

Filecoin (FIL) coin nasıl alınır ve satılır?

FIL coin satın almak için, alım-satım platformunda FIL bulunan bir borsada hesap oluşturmanız gerekmektedir. Block Earner'da hesap oluşturup, kimlik doğrulama işlemlerinizi tamamladıktan sonra FIL alım satım işlemlerinizi kolayca gerçekleştirebilirsiniz. Banka hesabınızdan, Block Earner'ın anlaşmalı banka hesaplarına dilediğiniz miktarda Türk lirasını Havale, EFT ya da FAST işlem aracılığı ile aktardıktan sonra, Kripto Al/Sat sekmesindeki FIL seçeneğine tıklayın. Satın almak istediğiniz miktarı girerek "Al" butonuna tıklayın. Satın aldığınız FIL tokenları satmak için ise "Sat" butonuna tıklayıp istediğiniz miktarı girip satabilirsiniz. Aynı zamanda FIL tokenlarınızı sahip olduğunuz bir Web3 cüzdanına çekebilirsiniz.

communityToplulukTwitter

FIL Fiyat İstatistikleri

coingecko
Filecoin Fiyatı
$4,01
24s Düşük/24s Yüksek
$6,86/$7,56
7g Düşük / 7g Yüksek
$5,59/$7,87
Ticaret Hacmi
$611.552.583,00
Piyasa Değeri Sıralaması
#30
Piyasa Değeri
$3.714.669.811,00
Hacim / Piyasa Değeri
0,164632
Tüm Zamanların
En Yükseği
$236,84 -%96,95
01 Nis 2021 (3 yıldan fazla)
Tüm Zamanların
En Düşüğü
$2,64 %173,82
16 Ara 2022 (1 yıldan fazla)
earn yield

Dakikalar içerisinde Block Earner’lı olun

 • 1.

  Kimliğinizi doğrulayın

  Kayıt olun ve kimlik doğrulayın

 • 2.

  TL yatırın

  Nakit hesabınıza TL yatırın

 • 3.

  Finansal değer yaratın

  Önde gelen platformlara ve ürünlere erişin

Hesap OluşturArrow