Crypto coin

Stafi (FIS)

FİYAT 0,45 USD

%24S -%0,99

loading

Stafi (FIS) Satın Al

Stafi (FIS) Coin Satın Al

Stafi ya da diğer adıyla FIS token alım satım işlemlerinizi Block Earner'da dakikalar içerisinde Türk Lirası ile gerçekleştirebilirsiniz. Hesap oluşturma ve kimlik doğrulama işlemlerini tamamladıktan sonra hesabınıza Türk lirası yatırarak Kripto Al/Sat sekmesinde "FIS Al" butonuna tıklayın ve dilediğiniz miktarda FIS Coin alıp satın. Platformda minimum kripto alım satım limiti yalnızca 1 TL'dir.

Stafi (FIS) Nedir?

Stafi (FIS), bir DeFi (Merkeziyetsiz Finans) platformu olarak hizmet veren ve staking (katılım) hizmetlerini sağlayan bir kripto para projesidir. Stafi, farklı blok zincirlerindeki token sahiplerinin tokenlarını blok zincirine kilitleyerek tokenlarının değerinden faydalanmalarına imkan tanır. FIS token, Stafi ekosistemine katkıda bulunan ve platformdaki işlemleri güvence altına alan bir araç olarak kullanılır.

Stafi (FIS) Özellikleri

Staking Hizmetleri: Stafi, farklı blok zincirlerindeki token sahiplerinin staking hizmetlerinden faydalanmalarını sağlar. Token sahipleri, kilitledikleri tokenlar karşılığında ödül alabilirler.

Likit Staking: Stafi, likit staking (katılım) hizmetleri sunar. Bu, token sahiplerinin kilitledikleri varlıklarını likit hale getirmelerine ve ihtiyaç duyduklarında çekmelerine imkan tanır.

FIS Token: FIS token, Stafi ekosistemine katkıda bulunan ve platformdaki işlemleri güvence altına alan bir araç olarak kullanılır. Aynı zamanda ağda yapılan işlemleri doğrulamak ve yönetişim süreçlerine katılmak için kullanılır.

Stafi (FIS) coin nasıl alınır ve satılır?

FIS coin satın almak için, alım-satım platformunda FIS bulunan bir borsada hesap oluşturmanız gerekmektedir. Block Earner'da hesap oluşturup, kimlik doğrulama işlemlerinizi tamamladıktan sonra FIS alım satım işlemlerinizi kolayca gerçekleştirebilirsiniz. Banka hesabınızdan, Block Earner'ın anlaşmalı banka hesaplarına dilediğiniz miktarda Türk lirasını Havale, EFT ya da FAST işlem aracılığı ile aktardıktan sonra, Kripto Al/Sat sekmesindeki FIS seçeneğine tıklayın. Satın almak istediğiniz miktarı girerek "Al" butonuna tıklayın. Satın aldığınız FIS tokenları satmak için ise "Sat" butonuna tıklayıp istediğiniz miktarı girip satabilirsiniz. Aynı zamanda FIS tokenlarınızı sahip olduğunuz bir Web3 cüzdanına çekebilirsiniz.

communityToplulukTwitter

FIS Fiyat İstatistikleri

coingecko
Stafi Fiyatı
$0,45
24s Düşük/24s Yüksek
$0,42/$0,45
7g Düşük / 7g Yüksek
$0,43/$0,47
Ticaret Hacmi
$4.943.049,00
Piyasa Değeri Sıralaması
#906
Piyasa Değeri
$24.579.735,00
Hacim / Piyasa Değeri
0,201103
Tüm Zamanların
En Yükseği
$4,70 -%90,71
19 Mar 2021 (yaklaşık 3 yıl)
Tüm Zamanların
En Düşüğü
$0,176583 %147,10
12 May 2022 (yaklaşık 2 yıl)
earn yield

Dakikalar içerisinde Block Earner’lı olun

 • 1.

  Kimliğinizi doğrulayın

  Kayıt olun ve kimlik doğrulayın

 • 2.

  TL yatırın

  Nakit hesabınıza TL yatırın

 • 3.

  Finansal değer yaratın

  Önde gelen platformlara ve ürünlere erişin

Hesap OluşturArrow