Crypto coin

Flamingo (FLM)

FİYAT 0,06 USD

%24S +%5,38

loading

Flamingo (FLM) Satın Al

Flamingo (FLM) Coin Satın Al

Flamingo ya da diğer adıyla FLM token alım satım işlemlerinizi Block Earner'da dakikalar içerisinde Türk Lirası ile gerçekleştirebilirsiniz. Hesap oluşturma ve kimlik doğrulama işlemlerini tamamladıktan sonra hesabınıza Türk lirası yatırarak Kripto Al/Sat sekmesinde "FLM Al" butonuna tıklayın ve dilediğiniz miktarda FLM Coin alıp satın. Platformda minimum kripto alım satım limiti yalnızca 1 TL'dir.

Flamingo (FLM) Nedir?

Flamingo (FLM), merkezi olmayan bir finans (DeFi) platformudur ve çeşitli DeFi hizmetlerini tek bir platformda birleştirir. FLM token, Flamingo platformunda kullanıcıları ödüllendirmek ve platformun yönetişimine katkıda bulunmak için kullanılır. Flamingo, likidite havuzları, ödünç alma, takas, likidite madenciliği ve daha birçok DeFi hizmetini destekler.

Flamingo (FLM) Özellikleri

DeFi Platformu: Flamingo, merkezi olmayan bir finans (DeFi) platformudur. Likidite havuzları, ödünç alma, takas ve likidite madenciliği gibi çeşitli DeFi hizmetlerini tek bir platformda sunar.

FLM Token: FLM token, Flamingo platformunda kullanıcıları ödüllendirmek ve platformun yönetişimine katkıda bulunmak için kullanılır. Ayrıca, farklı hizmetlere erişim sağlar ve platformdaki işlemleri yönetir.

Çeşitli Hizmetler: Flamingo, likidite havuzları, ödünç alma, takas, likidite madenciliği ve daha birçok DeFi hizmetini destekler. Kullanıcılar, tek bir platform üzerinden çeşitli finansal işlemleri gerçekleştirebilirler.

Flamingo (FLM) coin nasıl alınır ve satılır?

FLM coin satın almak için, alım-satım platformunda FLM bulunan bir borsada hesap oluşturmanız gerekmektedir. Block Earner'da hesap oluşturup, kimlik doğrulama işlemlerinizi tamamladıktan sonra FLM alım satım işlemlerinizi kolayca gerçekleştirebilirsiniz. Banka hesabınızdan, Block Earner'ın anlaşmalı banka hesaplarına dilediğiniz miktarda Türk lirasını Havale, EFT ya da FAST işlem aracılığı ile aktardıktan sonra, Kripto Al/Sat sekmesindeki FLM seçeneğine tıklayın. Satın almak istediğiniz miktarı girerek "Al" butonuna tıklayın. Satın aldığınız FLM tokenları satmak için ise "Sat" butonuna tıklayıp istediğiniz miktarı girip satabilirsiniz. Aynı zamanda FLM tokenlarınızı sahip olduğunuz bir Web3 cüzdanına çekebilirsiniz.

FLM Fiyat İstatistikleri

coingecko
Flamingo Fiyatı
$0,06
24s Düşük/24s Yüksek
-/-
7g Düşük / 7g Yüksek
-/-
Ticaret Hacmi
-
Piyasa Değeri Sıralaması
-
Piyasa Değeri
-
Hacim / Piyasa Değeri
-
Tüm Zamanların
En Yükseği
- 
-
Tüm Zamanların
En Düşüğü
- 
-
earn yield

Dakikalar içerisinde Block Earner’lı olun

 • 1.

  Kimliğinizi doğrulayın

  Kayıt olun ve kimlik doğrulayın

 • 2.

  TL yatırın

  Nakit hesabınıza TL yatırın

 • 3.

  Finansal değer yaratın

  Önde gelen platformlara ve ürünlere erişin

Hesap OluşturArrow