Crypto coin

FLOKI (FLOKI)

FİYAT 0,00 USD

%24S -%6,21

loading

FLOKI (FLOKI) Satın Al

FLOKI (FLOKI) Coin Satın Al

FLOKI ya da diğer adıyla FLOKI token alım satım işlemlerinizi Block Earner'da dakikalar içerisinde Türk Lirası ile gerçekleştirebilirsiniz. Hesap oluşturma ve kimlik doğrulama işlemlerini tamamladıktan sonra hesabınıza Türk lirası yatırarak Kripto Al/Sat sekmesinde "FLOKI Al" butonuna tıklayın ve dilediğiniz miktarda FLOKI Coin alıp satın. Platformda minimum kripto alım satım limiti yalnızca 1 TL'dir.

FLOKI (FLOKI) Nedir?

FLOKI (FLOKI), meme coin kategorisine giren ve Shiba Inu tokeniyle benzerlik gösteren bir kripto para birimidir. FLOKI tokeni, düşük maliyetli ve hızlı işlemler için tasarlanmış Ethereum tabanlı bir ERC-20 tokenidir. FLOKI'nin temel amacı, hayvan refahı yardım kuruluşlarına destek sağlamak ve hayvan dostu projeleri desteklemektir.

FLOKI (FLOKI) Özellikleri

Meme Coin: FLOKI, meme coin kategorisine giren bir kripto para birimidir. Shiba Inu tokeniyle benzerlik gösterir ve genellikle hayvan refahı projelerini desteklemek için kullanılır.

Ethereum Tabanlı ERC-20 Token: FLOKI tokeni, Ethereum blok zinciri üzerinde çalışan bir ERC-20 tokenidir. Bu da düşük maliyetli ve hızlı işlemler anlamına gelir.

Hayvan Refahı Projelerini Destekleme: FLOKI'nin temel amacı, hayvan refahı yardım kuruluşlarına destek sağlamak ve hayvan dostu projeleri desteklemektir. FLOKI tokeni genellikle bu tür projelerin finansmanında kullanılır.

FLOKI (FLOKI) coin nasıl alınır ve satılır?

FLOKI coin satın almak için, alım-satım platformunda FLOKI bulunan bir borsada hesap oluşturmanız gerekmektedir. Block Earner'da hesap oluşturup, kimlik doğrulama işlemlerinizi tamamladıktan sonra FLOKI alım satım işlemlerinizi kolayca gerçekleştirebilirsiniz. Banka hesabınızdan, Block Earner'ın anlaşmalı banka hesaplarına dilediğiniz miktarda Türk lirasını Havale, EFT ya da FAST işlem aracılığı ile aktardıktan sonra, Kripto Al/Sat sekmesindeki FLOKI seçeneğine tıklayın. Satın almak istediğiniz miktarı girerek "Al" butonuna tıklayın. Satın aldığınız FLOKI tokenları satmak için ise "Sat" butonuna tıklayıp istediğiniz miktarı girip satabilirsiniz. Aynı zamanda FLOKI tokenlarınızı sahip olduğunuz bir Web3 cüzdanına çekebilirsiniz.

FLOKI Fiyat İstatistikleri

coingecko
FLOKI Fiyatı
$0,00
24s Düşük/24s Yüksek
-/-
7g Düşük / 7g Yüksek
-/-
Ticaret Hacmi
-
Piyasa Değeri Sıralaması
-
Piyasa Değeri
-
Hacim / Piyasa Değeri
-
Tüm Zamanların
En Yükseği
- 
-
Tüm Zamanların
En Düşüğü
- 
-
earn yield

Dakikalar içerisinde Block Earner’lı olun

 • 1.

  Kimliğinizi doğrulayın

  Kayıt olun ve kimlik doğrulayın

 • 2.

  TL yatırın

  Nakit hesabınıza TL yatırın

 • 3.

  Finansal değer yaratın

  Önde gelen platformlara ve ürünlere erişin

Hesap OluşturArrow