Crypto coin

Flow (FLOW)

FİYAT 0,55 USD

%24S -%2,31

loading

Flow (FLOW) Satın Al

Flow (FLOW) Coin Satın Al

Flow ya da diğer adıyla FLOW token alım satım işlemlerinizi Block Earner'da dakikalar içerisinde Türk Lirası ile gerçekleştirebilirsiniz. Hesap oluşturma ve kimlik doğrulama işlemlerini tamamladıktan sonra hesabınıza Türk lirası yatırarak Kripto Al/Sat sekmesinde "FLOW Al" butonuna tıklayın ve dilediğiniz miktarda FLOW Coin alıp satın. Platformda minimum kripto alım satım limiti yalnızca 1 TL'dir.

Flow (FLOW) Nedir?

Flow (FLOW), NFT'ler (Non-Fungible Token) ve dijital varlıklar için bir blok zinciri platformudur. Flow, Ethereum'un aksine, yüksek performanslı ve ölçeklenebilir bir blok zinciri sunarak oyunlar, koleksiyonlar ve diğer dijital varlıklar için benzersiz deneyimler sağlar. FLOW tokeni, Flow blok zincirinde yapılan işlemleri güvence altına almak ve ağda yapılan işlemlere katkıda bulunanları ödüllendirmek için kullanılır.

Flow (FLOW) Özellikleri

Yüksek Performanslı Blok Zinciri: Flow, yüksek performanslı ve ölçeklenebilir bir blok zinciri sunar. Bu, oyunlar, koleksiyonlar ve diğer dijital varlıklar için benzersiz deneyimler sağlar.

NFT ve Dijital Varlıklar: Flow, NFT'ler (Non-Fungible Token) ve dijital varlıklar için bir blok zinciri platformudur. Koleksiyonlar oluşturmak, dijital varlıkları takas etmek ve diğer benzersiz deneyimlere erişim sağlamak için kullanılır.

FLOW Token: FLOW tokeni, Flow blok zincirinde yapılan işlemleri güvence altına almak ve ağda yapılan işlemlere katkıda bulunanları ödüllendirmek için kullanılır. Ayrıca, Flow ekosistemi içinde çeşitli hizmetlere erişim sağlar.

Flow (FLOW) coin nasıl alınır ve satılır?

FLOW coin satın almak için, alım-satım platformunda FLOW bulunan bir borsada hesap oluşturmanız gerekmektedir. Block Earner'da hesap oluşturup, kimlik doğrulama işlemlerinizi tamamladıktan sonra FLOW alım satım işlemlerinizi kolayca gerçekleştirebilirsiniz. Banka hesabınızdan, Block Earner'ın anlaşmalı banka hesaplarına dilediğiniz miktarda Türk lirasını Havale, EFT ya da FAST işlem aracılığı ile aktardıktan sonra, Kripto Al/Sat sekmesindeki FLOW seçeneğine tıklayın. Satın almak istediğiniz miktarı girerek "Al" butonuna tıklayın. Satın aldığınız FLOW tokenları satmak için ise "Sat" butonuna tıklayıp istediğiniz miktarı girip satabilirsiniz. Aynı zamanda FLOW tokenlarınızı sahip olduğunuz bir Web3 cüzdanına çekebilirsiniz.

communityWebsiteflow.com
communityToplulukTwitter

FLOW Fiyat İstatistikleri

coingecko
Flow Fiyatı
$0,55
24s Düşük/24s Yüksek
$0,85/$0,92
7g Düşük / 7g Yüksek
$0,86/$0,99
Ticaret Hacmi
$51.005.291,00
Piyasa Değeri Sıralaması
#65
Piyasa Değeri
$1.303.552.648,00
Hacim / Piyasa Değeri
0,039128
Tüm Zamanların
En Yükseği
$42,40 -%97,94
05 Nis 2021 (3 yıldan fazla)
Tüm Zamanların
En Düşüğü
$0,391969 %122,73
11 Eyl 2023 (10 ay)
earn yield

Dakikalar içerisinde Block Earner’lı olun

 • 1.

  Kimliğinizi doğrulayın

  Kayıt olun ve kimlik doğrulayın

 • 2.

  TL yatırın

  Nakit hesabınıza TL yatırın

 • 3.

  Finansal değer yaratın

  Önde gelen platformlara ve ürünlere erişin

Hesap OluşturArrow