Crypto coin

Flux (FLUX)

FİYAT 0,78 USD

%24S -%8,94

loading

Flux (FLUX) Satın Al

Flux (FLUX) Coin Satın Al

Flux ya da diğer adıyla FLUX token alım satım işlemlerinizi Block Earner'da dakikalar içerisinde Türk Lirası ile gerçekleştirebilirsiniz. Hesap oluşturma ve kimlik doğrulama işlemlerini tamamladıktan sonra hesabınıza Türk lirası yatırarak Kripto Al/Sat sekmesinde "FLUX Al" butonuna tıklayın ve dilediğiniz miktarda FLUX Coin alıp satın. Platformda minimum kripto alım satım limiti yalnızca 1 TL'dir.

Flux (FLUX) Nedir?

Flux (FLUX), merkezi olmayan uygulamaların (dApps) geliştirilmesi için bir blok zinciri protokolüdür. Flux, geliştiricilere güçlü, güvenli ve ölçeklenebilir bir altyapı sağlayarak merkezi olmayan uygulamaların (dApps) hızla geliştirilmesine olanak tanır. FLUX tokeni, Flux blok zinciri ekosistemindeki işlemleri güvence altına almak ve ağdaki katılımcıları ödüllendirmek için kullanılır.

Flux (FLUX) Özellikleri

Merkezi Olmayan Uygulamalar İçin Altyapı: Flux, merkezi olmayan uygulamaların (dApps) geliştirilmesi için bir blok zinciri protokolüdür. Geliştiricilere güçlü, güvenli ve ölçeklenebilir bir altyapı sağlar.

Geliştirici Dostu: Flux, geliştiricilere merkezi olmayan uygulamaları hızla geliştirmeleri için gerekli araçları sağlar. Kullanıcı dostu araçlar ve kapsamlı belgelendirme ile geliştiricilere destek verir.

FLUX Token: FLUX tokeni, Flux blok zinciri ekosistemindeki işlemleri güvence altına almak ve ağdaki katılımcıları ödüllendirmek için kullanılır. Aynı zamanda ağdaki oylamalara katılımı ve yönetişim süreçlerini destekler.

Flux (FLUX) coin nasıl alınır ve satılır?

FLUX coin satın almak için, alım-satım platformunda FLUX bulunan bir borsada hesap oluşturmanız gerekmektedir. Block Earner'da hesap oluşturup, kimlik doğrulama işlemlerinizi tamamladıktan sonra FLUX alım satım işlemlerinizi kolayca gerçekleştirebilirsiniz. Banka hesabınızdan, Block Earner'ın anlaşmalı banka hesaplarına dilediğiniz miktarda Türk lirasını Havale, EFT ya da FAST işlem aracılığı ile aktardıktan sonra, Kripto Al/Sat sekmesindeki FLUX seçeneğine tıklayın. Satın almak istediğiniz miktarı girerek "Al" butonuna tıklayın. Satın aldığınız FLUX tokenları satmak için ise "Sat" butonuna tıklayıp istediğiniz miktarı girip satabilirsiniz. Aynı zamanda FLUX tokenlarınızı sahip olduğunuz bir Web3 cüzdanına çekebilirsiniz.

communityToplulukTwitter

FLUX Fiyat İstatistikleri

coingecko
Flux Fiyatı
$0,78
24s Düşük/24s Yüksek
$0,77/$0,85
7g Düşük / 7g Yüksek
$0,65/$0,93
Ticaret Hacmi
$13.928.312,00
Piyasa Değeri Sıralaması
#221
Piyasa Değeri
$276.629.034,00
Hacim / Piyasa Değeri
0,05035
Tüm Zamanların
En Yükseği
$3,33 -%75,69
03 Oca 2022 (2 yıldan fazla)
Tüm Zamanların
En Düşüğü
$0,0164037 %4.828,20
13 Oca 2021 (3 yıldan fazla)
earn yield

Dakikalar içerisinde Block Earner’lı olun

 • 1.

  Kimliğinizi doğrulayın

  Kayıt olun ve kimlik doğrulayın

 • 2.

  TL yatırın

  Nakit hesabınıza TL yatırın

 • 3.

  Finansal değer yaratın

  Önde gelen platformlara ve ürünlere erişin

Hesap OluşturArrow