Crypto coin

Fantom (FTM)

FİYAT 0,47 USD

%24S -%1,07

loading

Fantom (FTM) Satın Al

Fantom (FTM) Coin Satın Al

Fantom ya da diğer adıyla FTM token alım satım işlemlerinizi Block Earner'da dakikalar içerisinde Türk Lirası ile gerçekleştirebilirsiniz. Hesap oluşturma ve kimlik doğrulama işlemlerini tamamladıktan sonra hesabınıza Türk lirası yatırarak Kripto Al/Sat sekmesinde "FTM Al" butonuna tıklayın ve dilediğiniz miktarda FTM Coin alıp satın. Platformda minimum kripto alım satım limiti yalnızca 1 TL'dir.

Fantom (FTM) Nedir?

Fantom (FTM), yüksek performanslı ve ölçeklenebilir bir blok zinciri platformudur. Fantom, merkezi olmayan uygulamaların (dApps) geliştirilmesi için hızlı, güvenli ve düşük maliyetli bir altyapı sunar. FTM tokeni, Fantom blok zinciri ekosistemindeki işlemleri güvence altına almak ve ağdaki katılımcıları ödüllendirmek için kullanılır.

Fantom (FTM) Özellikleri

Yüksek Performanslı ve Ölçeklenebilir: Fantom, yüksek performanslı ve ölçeklenebilir bir blok zinciri platformudur. Hızlı ve güvenilir işlem yapma imkanı sunar.

Merkezi Olmayan Uygulamalar (dApps) İçin Altyapı: Fantom, merkezi olmayan uygulamaların (dApps) geliştirilmesi için hızlı, güvenli ve düşük maliyetli bir altyapı sağlar. Geliştiricilere kullanıcı dostu araçlar ve kapsamlı belgelendirme sunar.

FTM Token: FTM tokeni, Fantom blok zinciri ekosistemindeki işlemleri güvence altına almak ve ağdaki katılımcıları ödüllendirmek için kullanılır. Ayrıca ağdaki oylamalara katılımı ve yönetişim süreçlerini destekler.

Fantom (FTM) coin nasıl alınır ve satılır?

FTM coin satın almak için, alım-satım platformunda FTM bulunan bir borsada hesap oluşturmanız gerekmektedir. Block Earner'da hesap oluşturup, kimlik doğrulama işlemlerinizi tamamladıktan sonra FTM alım satım işlemlerinizi kolayca gerçekleştirebilirsiniz. Banka hesabınızdan, Block Earner'ın anlaşmalı banka hesaplarına dilediğiniz miktarda Türk lirasını Havale, EFT ya da FAST işlem aracılığı ile aktardıktan sonra, Kripto Al/Sat sekmesindeki FTM seçeneğine tıklayın. Satın almak istediğiniz miktarı girerek "Al" butonuna tıklayın. Satın aldığınız FTM tokenları satmak için ise "Sat" butonuna tıklayıp istediğiniz miktarı girip satabilirsiniz. Aynı zamanda FTM tokenlarınızı sahip olduğunuz bir Web3 cüzdanına çekebilirsiniz.

FTM Fiyat İstatistikleri

coingecko
Fantom Fiyatı
$0,47
24s Düşük/24s Yüksek
$0,39/$0,42
7g Düşük / 7g Yüksek
$0,39/$0,44
Ticaret Hacmi
$99.522.012,00
Piyasa Değeri Sıralaması
#74
Piyasa Değeri
$1.125.556.102,00
Hacim / Piyasa Değeri
0,08842
Tüm Zamanların
En Yükseği
$3,46 -%88,39
28 Eki 2021 (2 yıldan fazla)
Tüm Zamanların
En Düşüğü
$0,0019022 %21.004,43
13 Mar 2020 (4 yıldan fazla)
earn yield

Dakikalar içerisinde Block Earner’lı olun

 • 1.

  Kimliğinizi doğrulayın

  Kayıt olun ve kimlik doğrulayın

 • 2.

  TL yatırın

  Nakit hesabınıza TL yatırın

 • 3.

  Finansal değer yaratın

  Önde gelen platformlara ve ürünlere erişin

Hesap OluşturArrow