Crypto coin

Frax Share (FXS)

FİYAT 3,78 USD

%24S -%0,03

loading

Frax Share (FXS) Satın Al

Frax Share (FXS) Coin Satın Al

Frax Share ya da diğer adıyla FXS token alım satım işlemlerinizi Block Earner'da dakikalar içerisinde Türk Lirası ile gerçekleştirebilirsiniz. Hesap oluşturma ve kimlik doğrulama işlemlerini tamamladıktan sonra hesabınıza Türk lirası yatırarak Kripto Al/Sat sekmesinde "FXS Al" butonuna tıklayın ve dilediğiniz miktarda FXS Coin alıp satın. Platformda minimum kripto alım satım limiti yalnızca 1 TL'dir.

Frax Share (FXS) Nedir?

Frax Share (FXS), Frax protokolünün bir parçasıdır ve Frax'ın bir yan ürünüdür. Frax, bir stabilcoin olarak bilinir. Frax Share (FXS) sahipleri, Frax'ın rezervine ve yönetimine katkıda bulunur ve ağdaki katılımcılar tarafından karar alma süreçlerine dahil edilir.

Frax Share (FXS) Özellikleri

Stabilcoin Rezervine Katkı: Frax Share (FXS) sahipleri, Frax stabilcoin'inin rezervine katkıda bulunur. Bu, Frax'ın fiyat istikrarını korumasına yardımcı olur.

Yönetişim Tokeni: FXS token sahipleri, Frax protokolünün yönetişim süreçlerine katılır. Bu, protokolün geleceğine yönelik kararlara katılım sağlar.

Ödül ve Teşvikler: FXS sahipleri, Frax protokolüne katkıda bulundukları için ödüllendirilebilirler. Bu, protokolün sağlıklı büyümesini teşvik eder.

Frax Share (FXS) coin nasıl alınır ve satılır?

FXS coin satın almak için, alım-satım platformunda FXS bulunan bir borsada hesap oluşturmanız gerekmektedir. Block Earner'da hesap oluşturup, kimlik doğrulama işlemlerinizi tamamladıktan sonra FXS alım satım işlemlerinizi kolayca gerçekleştirebilirsiniz. Banka hesabınızdan, Block Earner'ın anlaşmalı banka hesaplarına dilediğiniz miktarda Türk lirasını Havale, EFT ya da FAST işlem aracılığı ile aktardıktan sonra, Kripto Al/Sat sekmesindeki FXS seçeneğine tıklayın. Satın almak istediğiniz miktarı girerek "Al" butonuna tıklayın. Satın aldığınız FXS tokenları satmak için ise "Sat" butonuna tıklayıp istediğiniz miktarı girip satabilirsiniz. Aynı zamanda FXS tokenlarınızı sahip olduğunuz bir Web3 cüzdanına çekebilirsiniz.

communityToplulukTwitter

FXS Fiyat İstatistikleri

coingecko
Frax Share Fiyatı
$3,78
24s Düşük/24s Yüksek
$8,31/$8,99
7g Düşük / 7g Yüksek
$8,32/$9,28
Ticaret Hacmi
$24.422.163,00
Piyasa Değeri Sıralaması
#121
Piyasa Değeri
$650.922.941,00
Hacim / Piyasa Değeri
0,037519
Tüm Zamanların
En Yükseği
$42,80 -%80,25
12 Oca 2022 (2 yıldan fazla)
Tüm Zamanların
En Düşüğü
$1,50 %462,30
25 Haz 2021 (neredeyse 3 yıl)
earn yield

Dakikalar içerisinde Block Earner’lı olun

 • 1.

  Kimliğinizi doğrulayın

  Kayıt olun ve kimlik doğrulayın

 • 2.

  TL yatırın

  Nakit hesabınıza TL yatırın

 • 3.

  Finansal değer yaratın

  Önde gelen platformlara ve ürünlere erişin

Hesap OluşturArrow