Crypto coin

Gala (GALA)

FİYAT 0,03 USD

%24S -%0,06

loading

Gala (GALA) Satın Al

Gala Coin Satın Al

GALA coin alım satım işlemlerinizi Block Earner'da dakikalar içerisinde Türk Lirası ile gerçekleştirebilirsiniz. Hesap oluşturma ve kimlik doğrulama işlemlerini tamamladıktan sonra hesabınıza Türk lirası yatırarak Kripto Al/Sat sekmesinde "GALA Al" butonuna tıklayın ve dilediğiniz miktarda GALA Coin alıp satın. Platformda minimum kripto alım satım limiti yalnızca 1 TL'dir.

Gala Coin Canlı Fiyatı Ne Kadar?

Gala coin fiyatı, içinde bulunduğu NFT, Gaming ve Web3 kategorilerinde önemli bir yere sahiptir. Piyasadaki Gaming projelerinin fiyatlarının yükselmesi ile birlikte Gala coin için de yüksek fiyat hedefleri verilmektedir. Gala coin fiyatı gerçek zamanlı olarak dolar ve TL cinsinden sayfamızda yer almaktadır.

Gala Coin Nedir?

Gala Games, bir çoğumuzun bildiği Farmville oyununun yaratıcılarından olan ve Zynga Games'in yardımcı kurucusu Eric Schiermeyer tarafından oyunculara oyunun ve oyun içi eşyaların kontrolü vermek, oyun geliştrime aşamalarında oyuncuların da fikrini dahil etmek amacıyla oluşturulmuş blockchain odaklı bir oyun platformudur. Gala Games birden fazla oyunu kullanıcılara sunar. GALA token, Ethereum ağı üzerinde oluşturulmuş ve Gala oyunları içerisinde NFT satın alımı, oy kullanma ve Gala Store'daki eşyaların satın alımında kullanılan platform tokenidir. Gala Games'de geliştirilen oyunlar için hangi oyuna öncelik verileceğini Gala token sahipleri karar vermektedir. Gala oyunlarında GALA token veya NFT'ler kazanılabilir. Gala platformunda bulunan oyunlardan bazıları aşağıdaki gibidir:

Town Star, Superior, GRIT, Eternal Paradox. Spider Tanks, Meow Match

Bunların dışında ise geliştirilme sırasına Gala topluluğunun karar verdiği oyunlar bulunmaktadır. Bu oyunlar tarayıcılarınız ile uyumlu ise indirmenize gerek kalmadan tarayıcı üzerinde oynanabilir oyunlardır.

Gala Coin Değeri Nasıl Belirleniyor?

Gala coin değeri, piyasadaki diğer varlıklar gibi arz ve talep ile belirlenmektedir. Bunun dışında Gala'nın yatırımları ve ekosistemi genişletme çalışmaları sürmektedir. Gala Music, Gala Film ve Galaverse gibi farklı alanlara açılan Gala oyun sektörünün dışında müzik, film ve metaverse'e dahil olmak istemektedir. Bu kategorilerde yaşanılacak bir boğa trendi Gala coinin değerine etki edebilir. Bir çok yatırımcının Gala coin fiyat tahmini psikolojik bir direnç olan 1 dolar seviyesidir.

Gala Coin Yükselecek Mi?

Gala coin, piyasanın arz ve talep dengesine göre fiyatlanmaktadır. Bu nedenle yükselecek ya da düşecek demek oldukça zordur. Fakat içerisinde bulunduğu ekosistemlerdeki artış ve azalışlar Gala coin fiyatını da etkilemektedir.

Gala Coin Nasıl Alınır ve Satılır?

Block Earner'da hesap oluşturup, kimlik doğrulama işlemlerinizi tamamladıktan sonra Gala coin alım satım işlemlerinizi kolayca gerçekleştirebilirsiniz. Banka hesabınızdan, Block Earner'ın anlaşmalı banka hesaplarına dilediğiniz miktarda Türk lirasını Havale, EFT ya da FAST işlem aracılığı ile aktardıktan sonra, Kripto Al/Sat sekmesindeki "Gala Al" seçeneğine tıklayın. Satın almak istediğiniz miktarı girerek "Al" butonuna tıklayın. Satın aldığınız Gala coinleri satmak istediğiniz zaman "Sat" butonuna tıklayıp miktar giriniz.

Gala Coin'in Geleceği Güvenli Mi?

Gala coin, ekosistemindeki oyunlar ve blockchain oyunlarına katmış olduğu vizyon ile büyük bir öneme sahiptir. Gala Games'den sonra Gala Music, Gala Film ve GalaVerse ile birlikte büyüme yolunda büyük adımlar atmıştır. Şu an yapım aşamasında olan Gala oyunları ve projeleri de topluluk tarafından merakla beklenmektedir. Kurucularının ekosistemdeki yeri ve tecrübesi, yatırımcıları, geliştiricileri ve topluluğu ile birlikte Gala coin yatırımcılarına güven vermektedir.

Gala Coin Ne Zaman Çıktı?

Gala Games, 2019 yılının Temmuz ayında oyun endüstrisine blockchain'i dahil ederek oyuncuya oyun içeriğindeki sahipliği daha fazla hissettirmek amacıyla kurulmuştur.

Gala Coin Kurucusu Kimdir?

Gala Games'in kurucusu Farmville, Zynga Poker gibi oyunları oluşturan Zynga adlı oyun firmasının eski kurucu ortağı Eric Schiermeyer'dir. Eric'in amacı Gala'yı oluşturmaktaki amacı oyuncu odaklı bir oyun ekosistemi oluşturmaktır. Gala Games'in diğer kurucu ortağı ise Michael McCarthy'dir. Michael ise Zynga Games'in eski Kreatif Direktörüdür.

Gala Coin'i Benzersiz Yapan Özellikleri

Gala, sahip olduğu "oyunu oyuncuya ait hissettirme" vizyonunda günümüzdeki oyunlardan farkını ortaya koymaktadır. Örneğin, bir oyunda sahip olduğunuz herhangi bir eşya, oyun yöneticileri tarafından silinebilir ve elinizden alınabilir. Fakat Gala'nın oyun dünyasına katmaya çalıştığı vizyon ile Gala oyunlarında sahip olduğunuz bütün eşyaların sahibi siz olursunuz ve herhangi bir yetkili kişi bu eşyalar üzerinde oynama ya da değiştirme yapamaz. Bu eşyaların sahipliğini korumak için ise blockchain altyapısı kullanılır. Yine bir diğer özelliği olan, Gala sahibi olan topluluk üyelerini oyunun sahibi gibi hissetmesine yol açan yönetişim kararlarında rol verme sistemi Gala'yı diğer oyun projelerinden ayıran özelliklerdendir.

Dolaşımda Kaç Gala Coin Bulunuyor?

Gala coin'in maksimum arzı 50 milyon adet, toplam arzı ise 24 milyon adetten oluşmaktadır. 2023 Temmuz ayı itibari ile dolaşımda bulunan Gala sayısı 21,624,341,073'tür. Projenin önceden belirlediği token ekonomisinde yazılı olduğu şekilde kilitli tokenlar salınmaktadır. Aynı zamanda Gala Games içerisindeki oyunlardan kazanılan Gala tokenlar'da bu token ekonomisinde belirtildiği üzere kullanıcı teşvikleri olarak kilitleri açılmakta ve ödül olarak kullanıcılara verilmektedir.

Gala Coin Madenciliği

Gala coin madenciliği çoğu blockchaindeki gibi PoW(İş Kanıtı) algoritması kullanılarak yapılmaz. Burada yatırımcılar madencilik yapmak için Gala node'u çalıştırırlar. Gala node'u çalıştırabilmek için Gala websitesinden Gala Node Lisans'ı satın almanız gerekmektedir. Bu lisans yaklaşık 100 bin dolar değerindedir. Lisansı satın aldıktan sonra bir server üzerinde Gala node'unuzu kurup, çalıştırarak madencilik yapabilirsiniz. Gala madencileri ödül olarak sınırlı sayıda üretilen NFT'ler, Gala oyunlarının yerel tokenları, oyunlarda kullanılabilecek eşyalar ve Gala token kazanırlar. Kazanılan Gala coinler günlük olarak hesaplarına aktarılır ve bu miktar node sayısına, ağ durumuna göre değişebilir. 2023 Temmuz ayı itibari ile Gala'daki node sayısı 44 bin civarındadır.

communityWebsitegala.com
communityToplulukTwitter

GALA Fiyat İstatistikleri

coingecko
Gala Fiyatı
$0,03
24s Düşük/24s Yüksek
$0,03/$0,03
7g Düşük / 7g Yüksek
$0,03/$0,03
Ticaret Hacmi
$107.989.750,00
Piyasa Değeri Sıralaması
#91
Piyasa Değeri
$919.047.970,00
Hacim / Piyasa Değeri
0,117502
Tüm Zamanların
En Yükseği
$0,824837 -%96,71
26 Kas 2021 (2 yıldan fazla)
Tüm Zamanların
En Düşüğü
$0,0001347 %20.043,70
28 Ara 2020 (3 yıldan fazla)
earn yield

Dakikalar içerisinde Block Earner’lı olun

 • 1.

  Kimliğinizi doğrulayın

  Kayıt olun ve kimlik doğrulayın

 • 2.

  TL yatırın

  Nakit hesabınıza TL yatırın

 • 3.

  Finansal değer yaratın

  Önde gelen platformlara ve ürünlere erişin

Hesap OluşturArrow