Crypto coin

NeoGas (GAS)

FİYAT 3,32 USD

%24S -%0,67

loading

NeoGas (GAS) Satın Al

NeoGAS (GAS) Coin Satın Al

NeoGAS ya da diğer adıyla GAS token alım satım işlemlerinizi Block Earner'da dakikalar içerisinde Türk Lirası ile gerçekleştirebilirsiniz. Hesap oluşturma ve kimlik doğrulama işlemlerini tamamladıktan sonra hesabınıza Türk lirası yatırarak Kripto Al/Sat sekmesinde "GAS Al" butonuna tıklayın ve dilediğiniz miktarda GAS Coin alıp satın. Platformda minimum kripto alım satım limiti yalnızca 1 TL'dir.

NeoGAS (GAS) Nedir?

NeoGAS (GAS), Neo blockchaini ile ilişkilendirilmiş bir kripto para birimidir. GAS tokeni, Neo ağında işlem ücretleri ve akıllı sözleşmelerin çalıştırılması için gereken maliyetleri ödemek için kullanılır. Neo, dijital varlıkları temsil etmek ve programlamak için bir platform sunar.

NeoGAS (GAS) Özellikleri

Neo Blockchain ile İlişkili: NeoGAS (GAS) token, Neo blockchaini ile ilişkilendirilmiştir. Neo ağında işlem ücretleri ve akıllı sözleşmelerin çalıştırılması için gereken maliyetleri ödemek için kullanılır.

İşlem Ücretleri ve Akıllı Sözleşme Maliyetleri: GAS tokeni, Neo ağında gerçekleştirilen işlemler için işlem ücretleri ve akıllı sözleşmelerin çalıştırılması için gerekli olan maliyetleri karşılamak için kullanılır.

Değer Depolama: NeoGAS, Neo ağının değer depolama birimi olarak işlev görür. Neo sahipleri, GAS tokeni tutarak Neo ağındaki işlemleri gerçekleştirebilirler.

NeoGAS (GAS) coin nasıl alınır ve satılır?

NeoGAS coin satın almak için, alım-satım platformunda GAS bulunan bir borsada hesap oluşturmanız gerekmektedir. Block Earner'da hesap oluşturup, kimlik doğrulama işlemlerinizi tamamladıktan sonra GAS alım satım işlemlerinizi kolayca gerçekleştirebilirsiniz. Banka hesabınızdan, Block Earner'ın anlaşmalı banka hesaplarına dilediğiniz miktarda Türk lirasını Havale, EFT ya da FAST işlem aracılığı ile aktardıktan sonra, Kripto Al/Sat sekmesindeki GAS seçeneğine tıklayın. Satın almak istediğiniz miktarı girerek "Al" butonuna tıklayın. Satın aldığınız GAS tokenları satmak için ise "Sat" butonuna tıklayıp istediğiniz miktarı girip satabilirsiniz. Aynı zamanda GAS tokenlarınızı sahip olduğunuz bir Web3 cüzdanına çekebilirsiniz.

GAS Fiyat İstatistikleri

coingecko
NeoGas Fiyatı
$3,32
24s Düşük/24s Yüksek
-/-
7g Düşük / 7g Yüksek
-/-
Ticaret Hacmi
-
Piyasa Değeri Sıralaması
-
Piyasa Değeri
-
Hacim / Piyasa Değeri
-
Tüm Zamanların
En Yükseği
- 
-
Tüm Zamanların
En Düşüğü
- 
-
earn yield

Dakikalar içerisinde Block Earner’lı olun

 • 1.

  Kimliğinizi doğrulayın

  Kayıt olun ve kimlik doğrulayın

 • 2.

  TL yatırın

  Nakit hesabınıza TL yatırın

 • 3.

  Finansal değer yaratın

  Önde gelen platformlara ve ürünlere erişin

Hesap OluşturArrow