Crypto coin

Aavegotchi (GHST)

FİYAT 0,99 USD

%24S -%6,11

loading

Aavegotchi (GHST) Satın Al

Aavegotchi (GHST) Coin Satın Al

Aavegotchi ya da diğer adıyla GHST token alım satım işlemlerinizi Block Earner'da dakikalar içerisinde Türk Lirası ile gerçekleştirebilirsiniz. Hesap oluşturma ve kimlik doğrulama işlemlerini tamamladıktan sonra hesabınıza Türk lirası yatırarak Kripto Al/Sat sekmesinde "GHST Al" butonuna tıklayın ve dilediğiniz miktarda GHST Coin alıp satın. Platformda minimum kripto alım satım limiti yalnızca 1 TL'dir.

Aavegotchi (GHST) Nedir?

Aavegotchi (GHST), DeFi ve NFT'lerin birleşiminden oluşan bir projedir. Aavegotchi, Aave protokolü ile entegre edilmiş, Ethereum tabanlı bir NFT projesidir. GHST tokeni, oyuncuların benzersiz ve özelleştirilebilir karakterler olan Aavegotchis'yi (CryptoKitties'e benzer) satın almasına ve yönetmesine olanak tanır. Aavegotchi, DeFi özellikleriyle birlikte eşsiz ve koleksiyonluk NFT'ler sunar.

Aavegotchi (GHST) Özellikleri

DeFi ve NFT Birleşimi: Aavegotchi (GHST), DeFi ve NFT'lerin birleşiminden oluşan bir projedir. Aavegotchi, Aave protokolü ile entegre edilmiş, Ethereum tabanlı bir NFT projesidir.

Benzersiz ve Özelleştirilebilir Karakterler: GHST tokeni, oyuncuların benzersiz ve özelleştirilebilir karakterler olan Aavegotchis'yi (CryptoKitties'e benzer) satın almasına ve yönetmesine olanak tanır.

Koleksiyonluk NFT'ler: Aavegotchi, DeFi özellikleriyle birlikte eşsiz ve koleksiyonluk NFT'ler sunar. Oyuncular, farklı özelliklere sahip ve değerli NFT'leri koleksiyonlarına ekleyebilirler.

Aavegotchi (GHST) coin nasıl alınır ve satılır?

Aavegotchi coin satın almak için, alım-satım platformunda GHST bulunan bir borsada hesap oluşturmanız gerekmektedir. Block Earner'da hesap oluşturup, kimlik doğrulama işlemlerinizi tamamladıktan sonra GHST alım satım işlemlerinizi kolayca gerçekleştirebilirsiniz. Banka hesabınızdan, Block Earner'ın anlaşmalı banka hesaplarına dilediğiniz miktarda Türk lirasını Havale, EFT ya da FAST işlem aracılığı ile aktardıktan sonra, Kripto Al/Sat sekmesindeki GHST seçeneğine tıklayın. Satın almak istediğiniz miktarı girerek "Al" butonuna tıklayın. Satın aldığınız GHST tokenları satmak için ise "Sat" butonuna tıklayıp istediğiniz miktarı girip satabilirsiniz. Aynı zamanda GHST tokenlarınızı sahip olduğunuz bir Web3 cüzdanına çekebilirsiniz.

GHST Fiyat İstatistikleri

coingecko
Aavegotchi Fiyatı
$0,99
24s Düşük/24s Yüksek
-/-
7g Düşük / 7g Yüksek
-/-
Ticaret Hacmi
-
Piyasa Değeri Sıralaması
-
Piyasa Değeri
-
Hacim / Piyasa Değeri
-
Tüm Zamanların
En Yükseği
- 
-
Tüm Zamanların
En Düşüğü
- 
-
earn yield

Dakikalar içerisinde Block Earner’lı olun

 • 1.

  Kimliğinizi doğrulayın

  Kayıt olun ve kimlik doğrulayın

 • 2.

  TL yatırın

  Nakit hesabınıza TL yatırın

 • 3.

  Finansal değer yaratın

  Önde gelen platformlara ve ürünlere erişin

Hesap OluşturArrow