Crypto coin

Golem (GLM)

FİYAT 0,31 USD

%24S -%1,10

loading

Golem (GLM) Satın Al

Golem Network (GLM) Coin Satın Al

Golem ya da diğer adıyla GLM token alım satım işlemlerinizi Block Earner'da dakikalar içerisinde Türk Lirası ile gerçekleştirebilirsiniz. Hesap oluşturma ve kimlik doğrulama işlemlerini tamamladıktan sonra hesabınıza Türk lirası yatırarak Kripto Al/Sat sekmesinde "GLM Al" butonuna tıklayın ve dilediğiniz miktarda GLM Coin alıp satın. Platformda minimum kripto alım satım limiti yalnızca 1 TL'dir.

Golem Network (GLM) Nedir?

Golem Network (GLM), dağıtılmış bilgi işlem gücünü paylaşan bir ağdır. GLM tokeni, bilgi işlem kaynaklarına erişmek ve kullanmak için kullanılır. Golem Network, bilgisayar işlem gücünü kullanıcılar arasında paylaşarak büyük ölçekli bilgi işlem projelerinin hızlanmasını ve maliyetlerinin düşürülmesini sağlar.

Golem Network (GLM) Özellikleri

Dağıtılmış Bilgi İşlem Gücü Paylaşımı: Golem Network (GLM), bilgi işlem gücünü paylaşan bir ağdır. GLM tokeni, bilgi işlem kaynaklarına erişmek ve kullanmak için kullanılır.

Hız ve Maliyet Avantajı: Golem Network, bilgisayar işlem gücünü kullanıcılar arasında paylaşarak büyük ölçekli bilgi işlem projelerinin hızlanmasını ve maliyetlerinin düşürülmesini sağlar.

Esneklik ve Ölçeklenebilirlik: Golem Network, esnek ve ölçeklenebilir bir bilgi işlem ağıdır. Kullanıcılar, ihtiyaçlarına göre işlem gücü kaynaklarını kolayca kullanabilir ve ölçekleyebilirler.

Golem Network (GLM) coin nasıl alınır ve satılır?

Golem Network coin satın almak için, alım-satım platformunda GLM bulunan bir borsada hesap oluşturmanız gerekmektedir. Block Earner'da hesap oluşturup, kimlik doğrulama işlemlerinizi tamamladıktan sonra GLM alım satım işlemlerinizi kolayca gerçekleştirebilirsiniz. Banka hesabınızdan, Block Earner'ın anlaşmalı banka hesaplarına dilediğiniz miktarda Türk lirasını Havale, EFT ya da FAST işlem aracılığı ile aktardıktan sonra, Kripto Al/Sat sekmesindeki GLM seçeneğine tıklayın. Satın almak istediğiniz miktarı girerek "Al" butonuna tıklayın. Satın aldığınız GLM tokenları satmak için ise "Sat" butonuna tıklayıp istediğiniz miktarı girip satabilirsiniz. Aynı zamanda GLM tokenlarınızı sahip olduğunuz bir Web3 cüzdanına çekebilirsiniz.

GLM Fiyat İstatistikleri

coingecko
Golem Fiyatı
$0,31
24s Düşük/24s Yüksek
-/-
7g Düşük / 7g Yüksek
-/-
Ticaret Hacmi
-
Piyasa Değeri Sıralaması
-
Piyasa Değeri
-
Hacim / Piyasa Değeri
-
Tüm Zamanların
En Yükseği
- 
-
Tüm Zamanların
En Düşüğü
- 
-
earn yield

Dakikalar içerisinde Block Earner’lı olun

 • 1.

  Kimliğinizi doğrulayın

  Kayıt olun ve kimlik doğrulayın

 • 2.

  TL yatırın

  Nakit hesabınıza TL yatırın

 • 3.

  Finansal değer yaratın

  Önde gelen platformlara ve ürünlere erişin

Hesap OluşturArrow