Crypto coin

STEPN (GMT)

FİYAT 0,20 USD

%24S +%0,53

loading

STEPN (GMT) Satın Al

GMT (GMT) Coin Satın Al

GMT token alım satım işlemlerinizi Block Earner'da dakikalar içerisinde Türk Lirası ile gerçekleştirebilirsiniz. Hesap oluşturma ve kimlik doğrulama işlemlerini tamamladıktan sonra hesabınıza Türk lirası yatırarak Kripto Al/Sat sekmesinde "GMT Al" butonuna tıklayın ve dilediğiniz miktarda GMT Coin alıp satın. Platformda minimum kripto alım satım limiti yalnızca 1 TL'dir.

GMT (GMT) Nedir?

GMT (GMT), Green Metaverse Token olarak da bilinen, bir kripto para birimidir. GMT tokeni, yeşil bir metaverse oluşturma hedefiyle ortaya çıkan bir projenin tokenidir. GMT, yeşil ve sürdürülebilir bir dijital ekosistem oluşturmayı amaçlayan bir platformun tokenidir.

GMT (GMT) Özellikleri

Yeşil Metaverse Oluşturma Hedefi: GMT (GMT), yeşil bir metaverse oluşturma hedefiyle ortaya çıkan bir projenin tokenidir. GMT, yeşil ve sürdürülebilir bir dijital ekosistem oluşturmayı amaçlayan bir platformun tokenidir.

Sürdürülebilirlik Odaklı: GMT tokeni ve projesi, sürdürülebilirlik ve çevre dostu uygulamaları teşvik eder. Yeşil enerji ve çevresel koruma gibi konular GMT platformunun öncelikleri arasındadır.

Kullanım Alanları: GMT, yeşil ve sürdürülebilir metaverse projelerine yatırım yapmak, çevre dostu uygulamaları desteklemek ve yeşil ekosistemler oluşturmak için kullanılabilir.

GMT (GMT) coin nasıl alınır ve satılır?

GMT coin satın almak için, alım-satım platformunda GMT bulunan bir borsada hesap oluşturmanız gerekmektedir. Block Earner'da hesap oluşturup, kimlik doğrulama işlemlerinizi tamamladıktan sonra GMT alım satım işlemlerinizi kolayca gerçekleştirebilirsiniz. Banka hesabınızdan, Block Earner'ın anlaşmalı banka hesaplarına dilediğiniz miktarda Türk lirasını Havale, EFT ya da FAST işlem aracılığı ile aktardıktan sonra, Kripto Al/Sat sekmesindeki GMT seçeneğine tıklayın. Satın almak istediğiniz miktarı girerek "Al" butonuna tıklayın. Satın aldığınız GMT tokenları satmak için ise "Sat" butonuna tıklayıp istediğiniz miktarı girip satabilirsiniz. Aynı zamanda GMT tokenlarınızı sahip olduğunuz bir Web3 cüzdanına çekebilirsiniz.

communityToplulukTwitter

GMT Fiyat İstatistikleri

coingecko
STEPN Fiyatı
$0,20
24s Düşük/24s Yüksek
$0,26/$0,28
7g Düşük / 7g Yüksek
$0,26/$0,29
Ticaret Hacmi
$71.098.553,00
Piyasa Değeri Sıralaması
#149
Piyasa Değeri
$462.498.512,00
Hacim / Piyasa Değeri
0,153727
Tüm Zamanların
En Yükseği
$4,11 -%93,57
28 Nis 2022 (yaklaşık 2 yıl)
Tüm Zamanların
En Düşüğü
$0,100826 %161,80
11 Mar 2022 (2 yıldan fazla)
earn yield

Dakikalar içerisinde Block Earner’lı olun

 • 1.

  Kimliğinizi doğrulayın

  Kayıt olun ve kimlik doğrulayın

 • 2.

  TL yatırın

  Nakit hesabınıza TL yatırın

 • 3.

  Finansal değer yaratın

  Önde gelen platformlara ve ürünlere erişin

Hesap OluşturArrow