Crypto coin

Gitcoin (GTC)

FİYAT 0,81 USD

%24S -%1,85

loading

Gitcoin (GTC) Satın Al

Gitcoin (GTC) Coin Satın Al

GTC token alım satım işlemlerinizi Block Earner'da dakikalar içerisinde Türk Lirası ile gerçekleştirebilirsiniz. Hesap oluşturma ve kimlik doğrulama işlemlerini tamamladıktan sonra hesabınıza Türk lirası yatırarak Kripto Al/Sat sekmesinde "GTC Al" butonuna tıklayın ve dilediğiniz miktarda Gitcoin (GTC) Coin alıp satın. Platformda minimum kripto alım satım limiti yalnızca 1 TL'dir.

Gitcoin (GTC) Nedir?

Gitcoin (GTC), merkezi olmayan bir fon toplama platformudur. Geliştiriciler, projelerini tanıtmak ve finanse etmek için Gitcoin platformunu kullanabilirler. GTC tokeni, platformda kullanılan ve katılımcıları teşvik etmek için dağıtılan bir kripto para birimidir.

Gitcoin (GTC) Özellikleri

Merkezi Olmayan Fon Toplama: Gitcoin, merkezi olmayan bir fon toplama platformudur. Geliştiriciler, projelerini tanıtmak ve finanse etmek için Gitcoin platformunu kullanabilirler. Bu, geliştiricilerin açık kaynaklı projeler için finansman bulmasını kolaylaştırır.

Kullanıcı Teşviki: GTC tokeni, Gitcoin platformunda kullanılan ve katılımcıları teşvik etmek için dağıtılan bir kripto para birimidir. Katılımcılar, platformda aktif oldukça GTC tokenleri kazanır ve platformdaki faaliyetlere katkıda bulunurlar.

Açık Kaynaklı Projeleri Destekleme: Gitcoin, açık kaynaklı projeleri desteklemek ve geliştirmek için bir platform sağlar. GTC tokeni, geliştiricilerin ve katılımcıların bu projelere katkıda bulunmasını teşvik eder.

Gitcoin (GTC) coin nasıl alınır ve satılır?

Gitcoin (GTC) coin satın almak için, alım-satım platformunda GTC bulunan bir borsada hesap oluşturmanız gerekmektedir. Block Earner'da hesap oluşturup, kimlik doğrulama işlemlerinizi tamamladıktan sonra GTC alım satım işlemlerinizi kolayca gerçekleştirebilirsiniz. Banka hesabınızdan, Block Earner'ın anlaşmalı banka hesaplarına dilediğiniz miktarda Türk lirasını Havale, EFT ya da FAST işlem aracılığı ile aktardıktan sonra, Kripto Al/Sat sekmesindeki GTC seçeneğine tıklayın. Satın almak istediğiniz miktarı girerek "Al" butonuna tıklayın. Satın aldığınız GTC tokenları satmak için ise "Sat" butonuna tıklayıp istediğiniz miktarı girip satabilirsiniz. Aynı zamanda GTC tokenlarınızı sahip olduğunuz bir Web3 cüzdanına çekebilirsiniz.

GTC Fiyat İstatistikleri

coingecko
Gitcoin Fiyatı
$0,81
24s Düşük/24s Yüksek
-/-
7g Düşük / 7g Yüksek
-/-
Ticaret Hacmi
-
Piyasa Değeri Sıralaması
-
Piyasa Değeri
-
Hacim / Piyasa Değeri
-
Tüm Zamanların
En Yükseği
- 
-
Tüm Zamanların
En Düşüğü
- 
-
earn yield

Dakikalar içerisinde Block Earner’lı olun

 • 1.

  Kimliğinizi doğrulayın

  Kayıt olun ve kimlik doğrulayın

 • 2.

  TL yatırın

  Nakit hesabınıza TL yatırın

 • 3.

  Finansal değer yaratın

  Önde gelen platformlara ve ürünlere erişin

Hesap OluşturArrow