Crypto coin

Hashflow (HFT)

FİYAT 0,26 USD

%24S -%0,48

loading

Hashflow (HFT) Satın Al

Hashflow (HFT) Coin Satın Al

HFT token alım satım işlemlerinizi Block Earner'da dakikalar içerisinde Türk Lirası ile gerçekleştirebilirsiniz. Hesap oluşturma ve kimlik doğrulama işlemlerini tamamladıktan sonra hesabınıza Türk lirası yatırarak Kripto Al/Sat sekmesinde "HFT Al" butonuna tıklayın ve dilediğiniz miktarda Hashflow (HFT) Coin alıp satın. Platformda minimum kripto alım satım limiti yalnızca 1 TL'dir.

Hashflow (HFT) Nedir?

Hashflow (HFT), merkezi olmayan likidite ağıdır. Kripto para piyasalarında likidite sağlamak için geliştirilen bu platform, kullanıcıların likidite havuzlarına katılarak kripto para ticareti yapmalarını sağlar. HFT tokeni, Hashflow ağında kullanılan ve işlem ücretlerini, teşvikleri ve diğer ağ katkılarını ödemek için kullanılan bir kripto para birimidir.

Hashflow (HFT) Özellikleri

Merkezi Olmayan Likidite Ağı: Hashflow, merkezi olmayan bir likidite ağıdır. Bu, kullanıcıların merkezi bir otoriteye ihtiyaç duymadan likidite sağlamasına ve ticaret yapmasına olanak tanır.

Yüksek Likidite: Hashflow, kullanıcıların kripto para piyasalarında yüksek likidite sağlamasını hedefler. Bu, kullanıcıların daha hızlı ve daha düşük maliyetli işlemler yapmalarını sağlar.

HFT Token Kullanımı: HFT tokeni, Hashflow ağında kullanılan ve işlem ücretlerini, teşvikleri ve diğer ağ katkılarını ödemek için kullanılan bir kripto para birimidir. Kullanıcılar, HFT tokeni ile ağda işlem yapabilir ve ağın yönetimine katkıda bulunabilirler.

Hashflow (HFT) coin nasıl alınır ve satılır?

Hashflow (HFT) coin satın almak için, alım-satım platformunda HFT bulunan bir borsada hesap oluşturmanız gerekmektedir. Block Earner'da hesap oluşturup, kimlik doğrulama işlemlerinizi tamamladıktan sonra HFT alım satım işlemlerinizi kolayca gerçekleştirebilirsiniz. Banka hesabınızdan, Block Earner'ın anlaşmalı banka hesaplarına dilediğiniz miktarda Türk lirasını Havale, EFT ya da FAST işlem aracılığı ile aktardıktan sonra, Kripto Al/Sat sekmesindeki HFT seçeneğine tıklayın. Satın almak istediğiniz miktarı girerek "Al" butonuna tıklayın. Satın aldığınız HFT tokenları satmak için ise "Sat" butonuna tıklayıp istediğiniz miktarı girip satabilirsiniz. Aynı zamanda HFT tokenlarınızı sahip olduğunuz bir Web3 cüzdanına çekebilirsiniz.

communityToplulukTwitter

HFT Fiyat İstatistikleri

coingecko
Hashflow Fiyatı
$0,26
24s Düşük/24s Yüksek
$0,34/$0,36
7g Düşük / 7g Yüksek
$0,34/$0,39
Ticaret Hacmi
$23.690.467,00
Piyasa Değeri Sıralaması
#369
Piyasa Değeri
$123.457.177,00
Hacim / Piyasa Değeri
0,191892
Tüm Zamanların
En Yükseği
$3,61 -%90,35
07 Kas 2022 (1 yıldan fazla)
Tüm Zamanların
En Düşüğü
$0,199986 %74,22
07 Kas 2022 (1 yıldan fazla)
earn yield

Dakikalar içerisinde Block Earner’lı olun

 • 1.

  Kimliğinizi doğrulayın

  Kayıt olun ve kimlik doğrulayın

 • 2.

  TL yatırın

  Nakit hesabınıza TL yatırın

 • 3.

  Finansal değer yaratın

  Önde gelen platformlara ve ürünlere erişin

Hesap OluşturArrow