Crypto coin

Highstreet (HIGH)

FİYAT 1,45 USD

%24S -%4,45

loading

Highstreet (HIGH) Satın Al

Highstreet (HIGH) Coin Satın Al

HIGH token alım satım işlemlerinizi Block Earner'da dakikalar içerisinde Türk Lirası ile gerçekleştirebilirsiniz. Hesap oluşturma ve kimlik doğrulama işlemlerini tamamladıktan sonra hesabınıza Türk lirası yatırarak Kripto Al/Sat sekmesinde "HIGH Al" butonuna tıklayın ve dilediğiniz miktarda Highstreet (HIGH) Coin alıp satın. Platformda minimum kripto alım satım limiti yalnızca 1 TL'dir.

Highstreet (HIGH) Nedir?

Highstreet (HIGH), merkezi olmayan bir e-ticaret platformu olan Highstreet Marketplaces için kullanılan bir kripto para birimidir. Highstreet Marketplaces, perakende satış platformlarına ve online mağazalara hizmet veren bir ekosistemdir. HIGH tokeni, Highstreet ekosistemi içinde ödeme aracı olarak kullanılır.

Highstreet (HIGH) Özellikleri

Merkezi Olmayan E-Ticaret Platformu: Highstreet Marketplaces, merkezi olmayan bir e-ticaret platformudur. Perakende satış platformları ve online mağazalar için bir ekosistem sunar.

Ödeme Aracı: HIGH tokeni, Highstreet ekosistemi içinde ödeme aracı olarak kullanılır. Kullanıcılar, HIGH tokeni ile alışveriş yapabilir ve platformda çeşitli hizmetler için ödeme yapabilirler.

Topluluk Odaklı: Highstreet, kullanıcıların katılımını teşvik eden bir topluluk odaklı yaklaşım benimser. Kullanıcılar, platformun yönetimine katılabilir ve gelişimine katkıda bulunabilirler.

Highstreet (HIGH) coin nasıl alınır ve satılır?

Highstreet (HIGH) coin satın almak için, alım-satım platformunda HIGH bulunan bir borsada hesap oluşturmanız gerekmektedir. Block Earner'da hesap oluşturup, kimlik doğrulama işlemlerinizi tamamladıktan sonra HIGH alım satım işlemlerinizi kolayca gerçekleştirebilirsiniz. Banka hesabınızdan, Block Earner'ın anlaşmalı banka hesaplarına dilediğiniz miktarda Türk lirasını Havale, EFT ya da FAST işlem aracılığı ile aktardıktan sonra, Kripto Al/Sat sekmesindeki HIGH seçeneğine tıklayın. Satın almak istediğiniz miktarı girerek "Al" butonuna tıklayın. Satın aldığınız HIGH tokenları satmak için ise "Sat" butonuna tıklayıp istediğiniz miktarı girip satabilirsiniz. Aynı zamanda HIGH tokenlarınızı sahip olduğunuz bir Web3 cüzdanına çekebilirsiniz.

HIGH Fiyat İstatistikleri

coingecko
Highstreet Fiyatı
$1,45
24s Düşük/24s Yüksek
-/-
7g Düşük / 7g Yüksek
-/-
Ticaret Hacmi
-
Piyasa Değeri Sıralaması
-
Piyasa Değeri
-
Hacim / Piyasa Değeri
-
Tüm Zamanların
En Yükseği
- 
-
Tüm Zamanların
En Düşüğü
- 
-
earn yield

Dakikalar içerisinde Block Earner’lı olun

 • 1.

  Kimliğinizi doğrulayın

  Kayıt olun ve kimlik doğrulayın

 • 2.

  TL yatırın

  Nakit hesabınıza TL yatırın

 • 3.

  Finansal değer yaratın

  Önde gelen platformlara ve ürünlere erişin

Hesap OluşturArrow