Crypto coin

Internet Computer (ICP)

FİYAT 9,81 USD

%24S -%1,08

loading

Internet Computer (ICP) Satın Al

Internet Computer (ICP) Coin Satın Al

Internet Computer ya da diğer adıyla ICP token alım satım işlemlerinizi Block Earner'da dakikalar içerisinde Türk Lirası ile gerçekleştirebilirsiniz. Hesap oluşturma ve kimlik doğrulama işlemlerini tamamladıktan sonra hesabınıza Türk lirası yatırarak Kripto Al/Sat sekmesinde "ICP Al" butonuna tıklayın ve dilediğiniz miktarda Internet Computer (ICP) Coin alıp satın. Platformda minimum kripto alım satım limiti yalnızca 1 TL'dir.

Internet Computer (ICP) Nedir?

Internet Computer (ICP), DFINITY Vakfı tarafından geliştirilen ve internetin işleyişini yeniden tasarlamayı amaçlayan bir blokzincir projesidir. Internet Computer, yüksek hız ve sınırsız kapasite ile merkezi olmayan uygulamaların (dApps) geliştirilmesini ve çalıştırılmasını sağlar. ICP token, ağın yönetişimi, hesaplamaların ödenmesi ve kullanıcılar arasında değer transferi için kullanılır.

Internet Computer (ICP) Özellikleri

Merkeziyetsiz İnternet: Internet Computer, internet hizmetlerinin merkeziyetsiz bir şekilde sunulmasını sağlayan bir blokzincir platformudur. Bu, daha güvenli, hızlı ve sansürsüz internet hizmetlerine erişim sağlar.

Yüksek Hız ve Kapasite: Platform, yüksek hızlı işlemler ve sınırsız kapasite sunarak geliştiricilerin ölçeklenebilir ve performanslı dApps oluşturmasına olanak tanır.

Yönetişim: ICP token sahipleri, ağın yönetiminde söz sahibidir ve önemli kararlar üzerinde oy kullanabilirler. Bu, topluluk odaklı bir ekosistem yaratır.

Internet Computer (ICP) coin nasıl alınır ve satılır?

Internet Computer (ICP) coin satın almak için, alım-satım platformunda ICP bulunan bir borsada hesap oluşturmanız gerekmektedir. Block Earner'da hesap oluşturup, kimlik doğrulama işlemlerinizi tamamladıktan sonra ICP alım satım işlemlerinizi kolayca gerçekleştirebilirsiniz. Banka hesabınızdan, Block Earner'ın anlaşmalı banka hesaplarına dilediğiniz miktarda Türk lirasını Havale, EFT ya da FAST işlem aracılığı ile aktardıktan sonra, Kripto Al/Sat sekmesindeki ICP seçeneğine tıklayın. Satın almak istediğiniz miktarı girerek "Al" butonuna tıklayın. Satın aldığınız ICP tokenları satmak için ise "Sat" butonuna tıklayıp istediğiniz miktarı girip satabilirsiniz. Aynı zamanda ICP tokenlarınızı sahip olduğunuz bir Web3 cüzdanına çekebilirsiniz.

ICP Fiyat İstatistikleri

coingecko
Internet Computer Fiyatı
$9,81
24s Düşük/24s Yüksek
$12,68/$13,61
7g Düşük / 7g Yüksek
$12,75/$14,70
Ticaret Hacmi
$159.041.867,00
Piyasa Değeri Sıralaması
#18
Piyasa Değeri
$5.998.481.569,00
Hacim / Piyasa Değeri
0,026514
Tüm Zamanların
En Yükseği
$700,65 -%98,14
10 May 2021 (yaklaşık 3 yıl)
Tüm Zamanların
En Düşüğü
$2,87 %355,23
22 Eyl 2023 (9 ay)
earn yield

Dakikalar içerisinde Block Earner’lı olun

 • 1.

  Kimliğinizi doğrulayın

  Kayıt olun ve kimlik doğrulayın

 • 2.

  TL yatırın

  Nakit hesabınıza TL yatırın

 • 3.

  Finansal değer yaratın

  Önde gelen platformlara ve ürünlere erişin

Hesap OluşturArrow