Crypto coin

ICON (ICX)

FİYAT 0,15 USD

%24S -%2,39

loading

ICON (ICX) Satın Al

ICON (ICX) Coin Satın Al

ICON ya da diğer adıyla ICX token alım satım işlemlerinizi Block Earner'da dakikalar içerisinde Türk Lirası ile gerçekleştirebilirsiniz. Hesap oluşturma ve kimlik doğrulama işlemlerini tamamladıktan sonra hesabınıza Türk lirası yatırarak Kripto Al/Sat sekmesinde "ICX Al" butonuna tıklayın ve dilediğiniz miktarda ICON (ICX) Coin alıp satın. Platformda minimum kripto alım satım limiti yalnızca 1 TL'dir.

ICON (ICX) Nedir?

ICON (ICX), çeşitli blokzincirler arasında birlikte çalışabilirliği sağlamak amacıyla tasarlanmış bir blokzincir platformudur. ICON, farklı blokzincirler arasında veri ve değer transferini mümkün kılarak, merkeziyetsiz bir ağ oluşturmayı hedefler. ICX token, bu ekosistemin yerel kripto para birimidir ve ağdaki işlemler, akıllı sözleşmeler ve diğer etkileşimler için kullanılır.

ICON (ICX) Özellikleri

Blokzincir Birlikte Çalışabilirliği: ICON, farklı blokzincirlerin birbiriyle etkileşime geçebilmesini sağlar. Bu, veri ve değer transferinin sorunsuz bir şekilde gerçekleşmesine olanak tanır.

Merkeziyetsiz Ağ: ICON, merkeziyetsiz bir ağ yapısına sahiptir ve kullanıcıların kontrolü elinde tutmasını sağlar. Bu, güvenliği artırır ve sansüre karşı koruma sağlar.

Akıllı Sözleşmeler: ICON platformu, akıllı sözleşmelerin oluşturulmasını ve çalıştırılmasını destekler. Bu, kullanıcıların merkeziyetsiz uygulamalar (dApps) geliştirmesine olanak tanır.

ICON (ICX) coin nasıl alınır ve satılır?

ICON (ICX) coin satın almak için, alım-satım platformunda ICX bulunan bir borsada hesap oluşturmanız gerekmektedir. Block Earner'da hesap oluşturup, kimlik doğrulama işlemlerinizi tamamladıktan sonra ICX alım satım işlemlerinizi kolayca gerçekleştirebilirsiniz. Banka hesabınızdan, Block Earner'ın anlaşmalı banka hesaplarına dilediğiniz miktarda Türk lirasını Havale, EFT ya da FAST işlem aracılığı ile aktardıktan sonra, Kripto Al/Sat sekmesindeki ICX seçeneğine tıklayın. Satın almak istediğiniz miktarı girerek "Al" butonuna tıklayın. Satın aldığınız ICX tokenları satmak için ise "Sat" butonuna tıklayıp istediğiniz miktarı girip satabilirsiniz. Aynı zamanda ICX tokenlarınızı sahip olduğunuz bir Web3 cüzdanına çekebilirsiniz.

ICX Fiyat İstatistikleri

coingecko
ICON Fiyatı
$0,15
24s Düşük/24s Yüksek
-/-
7g Düşük / 7g Yüksek
-/-
Ticaret Hacmi
-
Piyasa Değeri Sıralaması
-
Piyasa Değeri
-
Hacim / Piyasa Değeri
-
Tüm Zamanların
En Yükseği
- 
-
Tüm Zamanların
En Düşüğü
- 
-
earn yield

Dakikalar içerisinde Block Earner’lı olun

 • 1.

  Kimliğinizi doğrulayın

  Kayıt olun ve kimlik doğrulayın

 • 2.

  TL yatırın

  Nakit hesabınıza TL yatırın

 • 3.

  Finansal değer yaratın

  Önde gelen platformlara ve ürünlere erişin

Hesap OluşturArrow