Crypto coin

Space ID (ID)

FİYAT 0,40 USD

%24S -%1,07

loading

Space ID (ID) Satın Al

Space ID (ID) Coin Satın Al

Space ID ya da diğer adıyla ID token alım satım işlemlerinizi Block Earner'da dakikalar içerisinde Türk Lirası ile gerçekleştirebilirsiniz. Hesap oluşturma ve kimlik doğrulama işlemlerini tamamladıktan sonra hesabınıza Türk lirası yatırarak Kripto Al/Sat sekmesinde "ID Al" butonuna tıklayın ve dilediğiniz miktarda Space ID (ID) Coin alıp satın. Platformda minimum kripto alım satım limiti yalnızca 1 TL'dir.

Space ID (ID) Nedir?

Space ID (ID), merkeziyetsiz kimlik yönetimi ve doğrulama hizmetleri sunan bir blokzincir platformudur. Space ID, kullanıcıların kimlik bilgilerini güvenli bir şekilde depolamasına ve paylaşmasına olanak tanır. ID token, platformun yerel kripto para birimi olup, kimlik doğrulama hizmetleri, işlem ücretleri ve diğer ağ içi işlemler için kullanılır.

Space ID (ID) Özellikleri

Merkeziyetsiz Kimlik Yönetimi: Space ID, kullanıcıların kimlik bilgilerini merkeziyetsiz bir şekilde yönetmelerine olanak tanır. Bu, kimlik verilerinin güvenliğini ve gizliliğini artırır.

Güvenli Veri Depolama: Platform, kullanıcı verilerini güvenli bir şekilde depolayarak, yetkisiz erişim ve veri ihlallerine karşı koruma sağlar.

Kimlik Doğrulama: Space ID, kullanıcıların kimlik bilgilerini doğrulamalarını ve bu bilgileri güvenli bir şekilde paylaşmalarını sağlar. Bu, dijital kimlik doğrulama süreçlerini kolaylaştırır ve hızlandırır.

Space ID (ID) coin nasıl alınır ve satılır?

Space ID (ID) coin satın almak için, alım-satım platformunda ID bulunan bir borsada hesap oluşturmanız gerekmektedir. Block Earner'da hesap oluşturup, kimlik doğrulama işlemlerinizi tamamladıktan sonra ID alım satım işlemlerinizi kolayca gerçekleştirebilirsiniz. Banka hesabınızdan, Block Earner'ın anlaşmalı banka hesaplarına dilediğiniz miktarda Türk lirasını Havale, EFT ya da FAST işlem aracılığı ile aktardıktan sonra, Kripto Al/Sat sekmesindeki ID seçeneğine tıklayın. Satın almak istediğiniz miktarı girerek "Al" butonuna tıklayın. Satın aldığınız ID tokenları satmak için ise "Sat" butonuna tıklayıp istediğiniz miktarı girip satabilirsiniz. Aynı zamanda ID tokenlarınızı sahip olduğunuz bir Web3 cüzdanına çekebilirsiniz.

ID Fiyat İstatistikleri

coingecko
Space ID Fiyatı
$0,40
24s Düşük/24s Yüksek
-/-
7g Düşük / 7g Yüksek
-/-
Ticaret Hacmi
-
Piyasa Değeri Sıralaması
-
Piyasa Değeri
-
Hacim / Piyasa Değeri
-
Tüm Zamanların
En Yükseği
- 
-
Tüm Zamanların
En Düşüğü
- 
-
earn yield

Dakikalar içerisinde Block Earner’lı olun

 • 1.

  Kimliğinizi doğrulayın

  Kayıt olun ve kimlik doğrulayın

 • 2.

  TL yatırın

  Nakit hesabınıza TL yatırın

 • 3.

  Finansal değer yaratın

  Önde gelen platformlara ve ürünlere erişin

Hesap OluşturArrow