Crypto coin

IDEX (IDEX)

FİYAT 0,05 USD

%24S +%1,07

loading

IDEX (IDEX) Satın Al

IDEX (IDEX) Coin Satın Al

IDEX token alım satım işlemlerinizi Block Earner'da dakikalar içerisinde Türk Lirası ile gerçekleştirebilirsiniz. Hesap oluşturma ve kimlik doğrulama işlemlerini tamamladıktan sonra hesabınıza Türk lirası yatırarak Kripto Al/Sat sekmesinde "IDEX Al" butonuna tıklayın ve dilediğiniz miktarda IDEX Coin alıp satın. Platformda minimum kripto alım satım limiti yalnızca 1 TL'dir.

IDEX (IDEX) Nedir?

IDEX (IDEX), merkeziyetsiz bir kripto para borsasıdır ve kullanıcıların merkezi olmayan bir ortamda kripto para ticareti yapmasına olanak tanır. IDEX, kullanıcı dostu arayüzü ve hızlı işlem yetenekleri ile dikkat çeker. IDEX token, platformun yerel kripto para birimi olup, işlem ücretleri, staking ve diğer ağ içi işlemler için kullanılır.

IDEX (IDEX) Özellikleri

Merkeziyetsiz Borsa (DEX): IDEX, merkeziyetsiz bir borsa olarak, kullanıcıların kripto para ticaretini merkeziyetsiz bir şekilde yapmasına olanak tanır. Bu, kullanıcıların fonlarını kendi kontrolünde tutmalarını sağlar.

Hızlı ve Güvenli İşlemler: IDEX, yüksek işlem hızları ve güvenli altyapısı ile kullanıcıların hızlı ve güvenli bir şekilde ticaret yapmalarını sağlar. Bu, geleneksel merkezi borsalara kıyasla daha fazla güvenlik ve esneklik sunar.

Kullanıcı Dostu Arayüz: Platform, kullanıcı dostu arayüzü ile hem yeni başlayanlar hem de deneyimli tüccarlar için uygundur. Kullanıcılar kolayca işlem yapabilir ve portföylerini yönetebilirler.

IDEX (IDEX) coin nasıl alınır ve satılır?

IDEX (IDEX) coin satın almak için, alım-satım platformunda IDEX bulunan bir borsada hesap oluşturmanız gerekmektedir. Block Earner'da hesap oluşturup, kimlik doğrulama işlemlerinizi tamamladıktan sonra IDEX alım satım işlemlerinizi kolayca gerçekleştirebilirsiniz. Banka hesabınızdan, Block Earner'ın anlaşmalı banka hesaplarına dilediğiniz miktarda Türk lirasını Havale, EFT ya da FAST işlem aracılığı ile aktardıktan sonra, Kripto Al/Sat sekmesindeki IDEX seçeneğine tıklayın. Satın almak istediğiniz miktarı girerek "Al" butonuna tıklayın. Satın aldığınız IDEX tokenları satmak için ise "Sat" butonuna tıklayıp istediğiniz miktarı girip satabilirsiniz. Aynı zamanda IDEX tokenlarınızı sahip olduğunuz bir Web3 cüzdanına çekebilirsiniz.

communityWebsiteidex.io
communityToplulukTwitter

IDEX Fiyat İstatistikleri

coingecko
IDEX Fiyatı
$0,05
24s Düşük/24s Yüksek
$0,06/$0,06
7g Düşük / 7g Yüksek
$0,06/$0,06
Ticaret Hacmi
$11.170.499,00
Piyasa Değeri Sıralaması
#646
Piyasa Değeri
$47.522.325,00
Hacim / Piyasa Değeri
0,235058
Tüm Zamanların
En Yükseği
$0,937763 -%93,72
08 Eyl 2021 (neredeyse 3 yıl)
Tüm Zamanların
En Düşüğü
$0,0056381 %943,82
23 Mar 2020 (yaklaşık 4 yıl)
earn yield

Dakikalar içerisinde Block Earner’lı olun

 • 1.

  Kimliğinizi doğrulayın

  Kayıt olun ve kimlik doğrulayın

 • 2.

  TL yatırın

  Nakit hesabınıza TL yatırın

 • 3.

  Finansal değer yaratın

  Önde gelen platformlara ve ürünlere erişin

Hesap OluşturArrow