Crypto coin

Illuvium (ILV)

FİYAT 80,86 USD

%24S -%0,24

loading

Illuvium (ILV) Satın Al

Illuvium (ILV) Coin Satın Al

Illuvium ya da diğer adıyla ILV token alım satım işlemlerinizi Block Earner'da dakikalar içerisinde Türk Lirası ile gerçekleştirebilirsiniz. Hesap oluşturma ve kimlik doğrulama işlemlerini tamamladıktan sonra hesabınıza Türk lirası yatırarak Kripto Al/Sat sekmesinde "ILV Al" butonuna tıklayın ve dilediğiniz miktarda Illuvium (ILV) Coin alıp satın. Platformda minimum kripto alım satım limiti yalnızca 1 TL'dir.

Illuvium (ILV) Nedir?

Illuvium (ILV), Ethereum blokzinciri üzerinde inşa edilmiş açık dünya fantezi savaş oyunu olan Illuvium'un yerel kripto para birimidir. Illuvium, oyuncuların Illuvial adlı yaratıkları toplayıp savaşmasına olanak tanıyan, merkeziyetsiz bir oyun platformudur. Oyuncular, Illuvial yaratıklarını yakalayarak, eğiterek ve savaşlara sokarak oyun içi ödüller kazanabilirler. ILV token, platformdaki işlemler, oyun içi satın alımlar ve stake etme için kullanılır.

Illuvium (ILV) Özellikleri

Merkeziyetsiz Oyun: Illuvium, merkeziyetsiz bir oyun yapısı ile oyunculara gerçek sahiplik sunar. Oyuncular, oyun içi varlıklarını kendi cüzdanlarında tutabilir ve bu varlıkların tam kontrolüne sahip olabilirler.

Açık Dünya Keşfi: Illuvium, geniş ve zengin bir açık dünya sunar. Oyuncular, Illuvial adlı yaratıkları keşfetmek ve yakalamak için dünyayı gezebilirler.

NFT Entegrasyonu: Illuvial yaratıkları ve diğer oyun içi varlıklar, NFT (Non-Fungible Token) olarak temsil edilir. Bu, oyuncuların nadir ve değerli varlıkları toplamasına ve ticaret yapmasına olanak tanır.

Staking ve Ödüller: ILV token sahipleri, tokenlarını stake ederek ödüller kazanabilirler. Bu, kullanıcıların pasif gelir elde etmelerini sağlar.

Illuvium (ILV) coin nasıl alınır ve satılır?

Illuvium (ILV) coin satın almak için, alım-satım platformunda ILV bulunan bir borsada hesap oluşturmanız gerekmektedir. Block Earner'da hesap oluşturup, kimlik doğrulama işlemlerinizi tamamladıktan sonra ILV alım satım işlemlerinizi kolayca gerçekleştirebilirsiniz. Banka hesabınızdan, Block Earner'ın anlaşmalı banka hesaplarına dilediğiniz miktarda Türk lirasını Havale, EFT ya da FAST işlem aracılığı ile aktardıktan sonra, Kripto Al/Sat sekmesindeki ILV seçeneğine tıklayın. Satın almak istediğiniz miktarı girerek "Al" butonuna tıklayın. Satın aldığınız ILV tokenları satmak için ise "Sat" butonuna tıklayıp istediğiniz miktarı girip satabilirsiniz. Aynı zamanda ILV tokenlarınızı sahip olduğunuz bir Web3 cüzdanına çekebilirsiniz.

communityToplulukTwitter

ILV Fiyat İstatistikleri

coingecko
Illuvium Fiyatı
$80,86
24s Düşük/24s Yüksek
$92,29/$99,57
7g Düşük / 7g Yüksek
$93,60/$106,04
Ticaret Hacmi
$15.032.770,00
Piyasa Değeri Sıralaması
#128
Piyasa Değeri
$598.591.819,00
Hacim / Piyasa Değeri
0,025114
Tüm Zamanların
En Yükseği
$1.911,26 -%95,00
30 Kas 2021 (2 yıldan fazla)
Tüm Zamanların
En Düşüğü
$29,23 %226,71
22 Haz 2021 (neredeyse 3 yıl)
earn yield

Dakikalar içerisinde Block Earner’lı olun

 • 1.

  Kimliğinizi doğrulayın

  Kayıt olun ve kimlik doğrulayın

 • 2.

  TL yatırın

  Nakit hesabınıza TL yatırın

 • 3.

  Finansal değer yaratın

  Önde gelen platformlara ve ürünlere erişin

Hesap OluşturArrow