Crypto coin

ImmutableX (IMX)

FİYAT 1,79 USD

%24S -%2,59

loading

ImmutableX (IMX) Satın Al

ImmutableX (IMX) Coin Satın Al

ImmutableX ya da diğer adıyla IMX token alım satım işlemlerinizi Block Earner'da dakikalar içerisinde Türk Lirası ile gerçekleştirebilirsiniz. Hesap oluşturma ve kimlik doğrulama işlemlerini tamamladıktan sonra hesabınıza Türk lirası yatırarak Kripto Al/Sat sekmesinde "IMX Al" butonuna tıklayın ve dilediğiniz miktarda ImmutableX (IMX) Coin alıp satın. Platformda minimum kripto alım satım limiti yalnızca 1 TL'dir.

ImmutableX (IMX) Nedir?

ImmutableX (IMX), Ethereum blokzincirinde inşa edilen ve NFT'lerin (Non-Fungible Token) hızlı ve düşük maliyetli bir şekilde alınıp satılmasını sağlayan bir katman-2 çözümüdür. ImmutableX, yüksek ölçeklenebilirliği ve sıfır gaz ücretleri ile dikkat çeker. Platform, kullanıcıların NFT'leri kolayca oluşturup ticaret yapmalarına olanak tanır. IMX token, platformdaki işlemler, staking ve yönetişim için kullanılır.

ImmutableX (IMX) Özellikleri

Sıfır Gaz Ücretleri: ImmutableX, kullanıcıların NFT alım satım işlemlerinde gaz ücreti ödemelerini ortadan kaldırır. Bu, kullanıcıların maliyetlerini düşürür ve ticaret işlemlerini daha çekici hale getirir.

Yüksek Ölçeklenebilirlik: ImmutableX, saniyede 9.000'den fazla işlem kapasitesine sahiptir. Bu, Ethereum ağının mevcut sınırlamalarını aşarak yüksek hızlı işlemleri mümkün kılar.

Güvenlik ve Merkeziyetsizlik: ImmutableX, Ethereum'un güvenlik ve merkeziyetsizlik özelliklerini korurken, kullanıcıların varlıklarını güvenli bir şekilde saklamalarına ve ticaret yapmalarına olanak tanır.

Kullanıcı Dostu: Platform, kullanıcıların NFT'leri kolayca oluşturup ticaret yapmalarını sağlayan kullanıcı dostu arayüzü ile dikkat çeker.

ImmutableX (IMX) coin nasıl alınır ve satılır?

ImmutableX (IMX) coin satın almak için, alım-satım platformunda IMX bulunan bir borsada hesap oluşturmanız gerekmektedir. Block Earner'da hesap oluşturup, kimlik doğrulama işlemlerinizi tamamladıktan sonra IMX alım satım işlemlerinizi kolayca gerçekleştirebilirsiniz. Banka hesabınızdan, Block Earner'ın anlaşmalı banka hesaplarına dilediğiniz miktarda Türk lirasını Havale, EFT ya da FAST işlem aracılığı ile aktardıktan sonra, Kripto Al/Sat sekmesindeki IMX seçeneğine tıklayın. Satın almak istediğiniz miktarı girerek "Al" butonuna tıklayın. Satın aldığınız IMX tokenları satmak için ise "Sat" butonuna tıklayıp istediğiniz miktarı girip satabilirsiniz. Aynı zamanda IMX tokenlarınızı sahip olduğunuz bir Web3 cüzdanına çekebilirsiniz.

communityToplulukTwitter

IMX Fiyat İstatistikleri

coingecko
ImmutableX Fiyatı
$1,79
24s Düşük/24s Yüksek
$3,18/$3,43
7g Düşük / 7g Yüksek
$2,99/$3,54
Ticaret Hacmi
$102.688.938,00
Piyasa Değeri Sıralaması
#24
Piyasa Değeri
$4.661.657.975,00
Hacim / Piyasa Değeri
0,022028
Tüm Zamanların
En Yükseği
$9,52 -%64,13
26 Kas 2021 (2 yıldan fazla)
Tüm Zamanların
En Düşüğü
$0,378055 %803,34
31 Ara 2022 (1 yıldan fazla)
earn yield

Dakikalar içerisinde Block Earner’lı olun

 • 1.

  Kimliğinizi doğrulayın

  Kayıt olun ve kimlik doğrulayın

 • 2.

  TL yatırın

  Nakit hesabınıza TL yatırın

 • 3.

  Finansal değer yaratın

  Önde gelen platformlara ve ürünlere erişin

Hesap OluşturArrow