Crypto coin

IQ (IQ)

FİYAT 0,01 USD

%24S -%11,23

loading

IQ (IQ) Satın Al

Everipedia (IQ) Coin Satın Al

Everipedia ya da diğer adıyla IQ token alım satım işlemlerinizi Block Earner'da dakikalar içerisinde Türk Lirası ile gerçekleştirebilirsiniz. Hesap oluşturma ve kimlik doğrulama işlemlerini tamamladıktan sonra hesabınıza Türk lirası yatırarak Kripto Al/Sat sekmesinde "IQ Al" butonuna tıklayın ve dilediğiniz miktarda IQ Coin alıp satın. Platformda minimum kripto alım satım limiti yalnızca 1 TL'dir.

Everipedia (IQ) Nedir?

Everipedia, merkezi olmayan, blok zinciri tabanlı bir ansiklopedi ve bilgi kaynağıdır. Everipedia, herkesin düzenleyebileceği ve katkıda bulunabileceği bir ansiklopedi oluşturmayı amaçlar. IQ token, Everipedia ağındaki işlemlerin ve katkıların ödüllendirilmesinde kullanılır.

Everipedia (IQ) Özellikleri

Merkezi Olmayan Ansiklopedi: Everipedia, herkesin düzenleyebileceği ve katkıda bulunabileceği bir ansiklopedi platformudur.

IQ Token: IQ token, Everipedia ağındaki işlemlerin ve katkıların ödüllendirilmesinde kullanılır.

Akıllı Sözleşmeler: Everipedia ağı, akıllı sözleşmeleri kullanarak katkıda bulunanları ödüllendirir ve ansiklopedi içeriğinin yönetimini sağlar.

Everipedia (IQ) coin nasıl alınır ve satılır?

Everipedia (IQ) coin satın almak için, alım-satım platformunda IQ bulunan bir borsada hesap oluşturmanız gerekmektedir. Block Earner'da hesap oluşturup, kimlik doğrulama işlemlerinizi tamamladıktan sonra IQ alım satım işlemlerinizi kolayca gerçekleştirebilirsiniz. Banka hesabınızdan, Block Earner'ın anlaşmalı banka hesaplarına dilediğiniz miktarda Türk lirasını Havale, EFT ya da FAST işlem aracılığı ile aktardıktan sonra, Kripto Al/Sat sekmesindeki IQ seçeneğine tıklayın. Satın almak istediğiniz miktarı girerek "Al" butonuna tıklayın. Satın aldığınız IQ tokenları satmak için ise "Sat" butonuna tıklayıp istediğiniz miktarı girip satabilirsiniz. Aynı zamanda IQ tokenlarınızı sahip olduğunuz bir Web3 cüzdanına çekebilirsiniz.

IQ Fiyat İstatistikleri

coingecko
IQ Fiyatı
$0,01
24s Düşük/24s Yüksek
-/-
7g Düşük / 7g Yüksek
-/-
Ticaret Hacmi
-
Piyasa Değeri Sıralaması
-
Piyasa Değeri
-
Hacim / Piyasa Değeri
-
Tüm Zamanların
En Yükseği
- 
-
Tüm Zamanların
En Düşüğü
- 
-
earn yield

Dakikalar içerisinde Block Earner’lı olun

 • 1.

  Kimliğinizi doğrulayın

  Kayıt olun ve kimlik doğrulayın

 • 2.

  TL yatırın

  Nakit hesabınıza TL yatırın

 • 3.

  Finansal değer yaratın

  Önde gelen platformlara ve ürünlere erişin

Hesap OluşturArrow