Crypto coin

Kusama (KSM)

FİYAT 27,81 USD

%24S -%3,32

loading

Kusama (KSM) Satın Al

Kusama (KSM) Coin Satın Al

Kusama ya da diğer adıyla KSM token alım satım işlemlerinizi Block Earner'da dakikalar içerisinde Türk Lirası ile gerçekleştirebilirsiniz. Hesap oluşturma ve kimlik doğrulama işlemlerini tamamladıktan sonra hesabınıza Türk lirası yatırarak Kripto Al/Sat sekmesinde "KSM Al" butonuna tıklayın ve dilediğiniz miktarda KSM Coin alıp satın. Platformda minimum kripto alım satım limiti yalnızca 1 TL'dir.

Kusama (KSM) Nedir?

Kusama, Polkadot'un erken geliştirme ve deneysel ağlarından biridir. 2019 yılında kurulan Kusama, blockchain projeleri için hızlı ve güvenli bir şekilde geliştirme ve dağıtım yapma imkanı sunar. Polkadot'un "kuzen ağı" olarak da bilinen Kusama, Polkadot ekosistemindeki yeni projelerin ve güncellemelerin test edilmesi için kullanılır.

Kusama (KSM) Özellikleri

Hızlı Geliştirme: Kusama, geliştiricilerin yenilikçi blockchain projelerini hızlı bir şekilde test etmelerine ve dağıtmalarına olanak tanır.

Deneysel Platform: Kusama, Polkadot'un yeniliklerini test etmek için kullanılan bir platformdur ve bu nedenle deneysel projeler için idealdir.

Güçlü Güvenlik: Kusama, güvenli bir blockchain altyapısı sunar ve Polkadot'un güvenlik modelini kullanır.

Yönetim: KSM token sahipleri, ağın yönetiminde ve karar alma süreçlerinde aktif olarak rol alabilirler.

Kusama (KSM) coin nasıl alınır ve satılır?

Kusama (KSM) coin satın almak için, alım-satım platformunda KSM bulunan bir borsada hesap oluşturmanız gerekmektedir. Block Earner'da hesap oluşturup, kimlik doğrulama işlemlerinizi tamamladıktan sonra KSM alım satım işlemlerinizi kolayca gerçekleştirebilirsiniz. Banka hesabınızdan, Block Earner'ın anlaşmalı banka hesaplarına dilediğiniz miktarda Türk lirasını Havale, EFT ya da FAST işlem aracılığı ile aktardıktan sonra, Kripto Al/Sat sekmesindeki KSM seçeneğine tıklayın. Satın almak istediğiniz miktarı girerek "Al" butonuna tıklayın. Satın aldığınız KSM tokenları satmak için ise "Sat" butonuna tıklayıp istediğiniz miktarı girip satabilirsiniz. Aynı zamanda KSM tokenlarınızı sahip olduğunuz bir Web3 cüzdanına çekebilirsiniz.

communityToplulukTwitter

KSM Fiyat İstatistikleri

coingecko
Kusama Fiyatı
$27,81
24s Düşük/24s Yüksek
$43,44/$46,83
7g Düşük / 7g Yüksek
$42,56/$49,26
Ticaret Hacmi
$20.821.000,00
Piyasa Değeri Sıralaması
#165
Piyasa Değeri
$410.235.626,00
Hacim / Piyasa Değeri
0,050754
Tüm Zamanların
En Yükseği
$621,71 -%92,65
18 May 2021 (yaklaşık 3 yıl)
Tüm Zamanların
En Düşüğü
$0,87657 %5.111,13
14 Oca 2020 (4 yıldan fazla)
earn yield

Dakikalar içerisinde Block Earner’lı olun

 • 1.

  Kimliğinizi doğrulayın

  Kayıt olun ve kimlik doğrulayın

 • 2.

  TL yatırın

  Nakit hesabınıza TL yatırın

 • 3.

  Finansal değer yaratın

  Önde gelen platformlara ve ürünlere erişin

Hesap OluşturArrow