Crypto coin

Liquity (LQTY)

FİYAT 0,98 USD

%24S -%1,76

loading

Liquity (LQTY) Satın Al

Liquity (LQTY) Coin Satın Al

Liquity ya da diğer adıyla LQTY token alım satım işlemlerinizi Block Earner'da dakikalar içerisinde Türk Lirası ile gerçekleştirebilirsiniz. Hesap oluşturma ve kimlik doğrulama işlemlerini tamamladıktan sonra hesabınıza Türk lirası yatırarak Kripto Al/Sat sekmesinde "LQTY Al" butonuna tıklayın ve dilediğiniz miktarda LQTY Coin alıp satın. Platformda minimum kripto alım satım limiti yalnızca 1 TL'dir.

Liquity (LQTY) Nedir?

Liquity, merkeziyetsiz ve kendi kendini düzenleyen bir kredi protokolüdür. LQTY token, Liquity ağının yerel kripto para birimidir ve ağda kullanılan ödeme aracıdır. Liquity protokolü, likidite madenciliği ve düşük oranlı krediler ile desteklenir.

Liquity (LQTY) Özellikleri

Merkeziyetsiz Kredi Protokolü: Liquity, merkeziyetsiz ve otomatikleştirilmiş bir kredi protokolüdür. Kullanıcılar, varlıklarını teminat olarak göstererek istedikleri miktarda stabilcoin (LUSD) borç alabilirler.

Düşük İşlem Ücretleri: Liquity protokolü, Ethereum tabanlıdır ve Ethereum'un Layer 2 çözümleri ile entegre edilebilir. Bu sayede işlem ücretleri minimum seviyede tutulur.

Liquity DAO: Liquity, topluluğun katılımıyla yönetilen bir protokoldür. Liquity DAO, protokolün yönetişimini sağlar ve topluluk üyelerinin karar alma süreçlerine katılımını sağlar.

Stabilcoin (LUSD): Liquity ağı, LUSD adı verilen bir stabilcoin kullanır. Bu stabilcoin, Ethereum tabanlı varlıkları temsil eder ve Liquity protokolü aracılığıyla düşük maliyetli krediler için teminat olarak kullanılabilir.

Liquity V2: Liquity protokolü, sürekli olarak geliştirilmekte olup, Liquity V2 sürümü daha etkili ve kullanıcı dostu bir deneyim sunmayı hedefler.

Liquity (LQTY) coin nasıl alınır ve satılır?

Liquity (LQTY) coin satın almak için, alım-satım platformunda LQTY bulunan bir borsada hesap oluşturmanız gerekmektedir. Block Earner'da hesap oluşturup, kimlik doğrulama işlemlerinizi tamamladıktan sonra LQTY alım satım işlemlerinizi kolayca gerçekleştirebilirsiniz. Banka hesabınızdan, Block Earner'ın anlaşmalı banka hesaplarına dilediğiniz miktarda Türk lirasını Havale, EFT ya da FAST işlem aracılığı ile aktardıktan sonra, Kripto Al/Sat sekmesindeki LQTY seçeneğine tıklayın. Satın almak istediğiniz miktarı girerek "Al" butonuna tıklayın. Satın aldığınız LQTY tokenları satmak için ise "Sat" butonuna tıklayıp istediğiniz miktarı girip satabilirsiniz. Aynı zamanda LQTY tokenlarınızı sahip olduğunuz bir Web3 cüzdanına çekebilirsiniz.

communityToplulukTwitter

LQTY Fiyat İstatistikleri

coingecko
Liquity Fiyatı
$0,98
24s Düşük/24s Yüksek
$1,45/$1,55
7g Düşük / 7g Yüksek
$1,44/$1,55
Ticaret Hacmi
$23.631.203,00
Piyasa Değeri Sıralaması
#335
Piyasa Değeri
$143.764.809,00
Hacim / Piyasa Değeri
0,164374
Tüm Zamanların
En Yükseği
$146,94 -%98,97
05 Nis 2021 (yaklaşık 3 yıl)
Tüm Zamanların
En Düşüğü
$0,54399 %177,44
14 Kas 2022 (1 yıldan fazla)
earn yield

Dakikalar içerisinde Block Earner’lı olun

 • 1.

  Kimliğinizi doğrulayın

  Kayıt olun ve kimlik doğrulayın

 • 2.

  TL yatırın

  Nakit hesabınıza TL yatırın

 • 3.

  Finansal değer yaratın

  Önde gelen platformlara ve ürünlere erişin

Hesap OluşturArrow