Crypto coin

Loopring (LRC)

FİYAT 0,20 USD

%24S -%2,07

loading

Loopring (LRC) Satın Al

Loopring (LRC) Coin Satın Al

Loopring (LRC) coin alım satım işlemlerinizi Block Earner'da dakikalar içerisinde Türk Lirası ile gerçekleştirebilirsiniz. Hesap oluşturma ve kimlik doğrulama işlemlerini tamamladıktan sonra hesabınıza Türk lirası yatırarak Kripto Al/Sat sekmesinde "Loopring Al" butonuna tıklayın ve dilediğiniz miktarda LRC Coin alıp satın. Platformda minimum kripto alım satım limiti yalnızca 1 TL'dir.

Loopring (LRC) Coin Canlı Fiyatı Ne Kadar?

Loopring (LRC) coin fiyatı, Ethereum'u ölçeklendirmek için geliştirilen 2. katman çözümler arasında güçlü bir proje olduğu için sorgulanmaktadır. Loopring (LRC) değeri, gerçek zamanlı olarak dolar ve TL cinsinden sayfamızda yer almaktadır.

Loopring (LRC) Coin Nedir?

Loopring, blockchainin geliştiricilerinin Loopring üzerinde kolay ve verimli bir şekilde merkeziyetsiz borsa (DEX) oluşturabilmeleri için Ethereum blockchaini üzerinde çıkarılmış bir protokoldür. LRC coin, bu platformun yerel tokenidir. Loopring platformu, farklı borsalardan en iyi fiyatı kullanıcıya sunarak alım satım yapmasını sağlar. Ethereum'un ilk zkRollup 2. katman uygulamasıdır. Sağladığı hizmetler ile Ethereum ağında yapılan transferleri ölçeklendirmeye, daha hızlı, daha ucuz bir şekilde işlemeyi amaçlamaktadır. Bu transferler saniyede 2000'e kadar çıkabilir. Aynı zamanda güvenlik olarak Ethereum ağında yapılan transfer ile eşdeğer güven içerir. Bugüne kadar 200 binden fazla kullanıcı Loopring platformu üzerinde 5 milyondan fazla alım satım işlemi gerçekleştirmiştir. Loopring'in sahip olduğu Ring Miners (Ring Madencileri) özelliği sayesinde kullanıcılar en iyi fiyat üzerinden işlem yapar, Ring Madencileri ise bu fiyatı sağladıkları için ödül olarak LRC kazanırlar. Loopring platformunu hem merkezi borsalar hem de merkeziyetsiz borsalar kullanabilir. Ayrıca herhangi bir akıllı kontrat platformu gerekli geliştirmeleri yaptığı takdirde Loopring ile entegre olabilirler.

Loopring (LRC) Coin Değeri Nasıl Belirleniyor?

Loopring (LRC) coinin değeri, piyasadaki diğer varlıklar gibi arz ve talep doğrultusunda belirlenmektedir. Loopring'in kurucularının sektörde tecrübeli olması dolayısıyla yapacağı girişimler pozitif yönde algılanabilir. Kategori olarak merkeziyetsiz finans (DeFi) ve 2. katman çözümleri (Layer 2) kapsamına giren Loopring (LRC), oluşacak bir DeFi ya da Layer 2 trendinden olumlu olarak etkilenebilir.

Loopring Coin'in (LRC) Geleceği Ne Olacak?

Loopring (LRC), Ethereum'u ölçeklendirmek için çalışan projelerin başında gelmektedir. Kripto paraların ve platformlarının günlük hayatta kullanımının yaygınlaşmasıyla birlikte Ethereum üzerinde işlem yapan kişiler, yüksek işlem ücretleri ve uzun işlem süreleri sebebiyle LRC benzeri 2. katman çözümlerine yönelebilirler. Bununla birlikte Loopring benzeri platformlar daha fazla kullanıcı sayısı kazanabilir. Platformda yapılan işlemler arttıkça LRC tutan kişiler yapılan işlem ücretlerinin bir bölümünü alır. Bu da kullanıcıları LRC satın almaya yönlendirebilir.

Loopring Coin Hesabı Nasıl Açılır?

Loopring coin hesabı açmak için Block Earner'ı kullanabilirsiniz. Loopring hesabını, LRC tokenlarınızı transfer edebileceğiniz veya tutacağınız bir cüzdan gibi düşünebilirsiniz. Block Earner'da hesap oluşturarak sahip olduğunuz LRC'lerinizi Block Earner hesabına yatırabilir ya da çekebilirsiniz. Güvenli ve kolay bir arayüz sunan platform ile LRC işlemlerinizi kolayca gerçekleştirebilirsiniz.

Loopring Coin Nasıl Alınır ve Satılır?

Block Earner'da hesap oluşturup, kimlik doğrulama işlemlerinizi tamamladıktan sonra LRC alım satım işlemlerinizi kolayca gerçekleştirebilirsiniz. Banka hesabınızdan, Block Earner'ın anlaşmalı banka hesaplarına dilediğiniz miktarda Türk lirasını Havale, EFT ya da FAST işlem aracılığı ile aktardıktan sonra, Kripto Al/Sat sekmesindeki Loopring seçeneğine tıklayın. Satın almak istediğiniz miktarı girerek "Al" butonuna tıklayın. Satın aldığınız LRC'leri satmak istediğiniz zaman "Sat" butonuna tıklayıp miktar giriniz.

Loopring Coin Nasıl Saklanır?

Sahip olduğunuz LRC'lerı dilerseniz bir kripto borsasında, dilerseniz de EVM destekli Web3 cüzdanlarında tutabilirsiniz. Birinci seçenekte kripto borsalarında satın aldığınız LRC, borsa cüzdanınızda tutulacaktır. İkinci seçenek ise herhangi bir borsadan satın aldığınız LRC coinlerinizi merkeziyetsiz bir cüzdana çekmektir. Bunun için, Ethereum ağını destekleyen bir cüzdan kurulumunu gerçekleştirip, cüzdan adresinizi kopyalayın. Daha sonra borsa cüzdanınızdaki LRC varlıklarınızı "Çek"'e tıklayarak kopyalamış olduğunuz cüzdan adresinizi yapıştırın. Kullanmak istediğiniz ağ adresini seçip iki faktörlü doğrulama işlemlerini bitirdikten sonra gönderim işleminiz başlayacaktır.

Loopring Coin Stake Nasıl Yapılır?

Loopring (LRC) coinlerinizi stake edip geliri elde etmek için bir Web3 cüzdanınıza ihtiyacınız vardır. Metamask ya da Trust Wallet kurulumlarınızı yaptıktan sonra Block Earner hesabınızdaki LRC'lerinizi cüzdanınıza transfer edin. Daha sonra Loopring Staking platformuna giderek sahip olduğunuz LRC coinler ile getiri sağlayabilirsiniz. İşlem ücretleri için cüzdanınızda bir miktar ETH bulundurmayı unutmayınız. Yeteri kadar LRC kazandığınız zaman LRC'lerinizi unstake edip, coinleri tekrardan Block Earner'a çekip alım-satım işlemlerinize devam edebilirsiniz.

Loopring Coin Güvenli Mi?

Loopring platformu, Ethereum üzerinde bir Layer 2 protocolüdür. Bu nedenle yapılan transferlerde Ethereum'un güvenli ağını kullanmaktadır. Yapılan işlemlerdeki güvenlik seviyesi Ethereum'da yapılan işlemler ile eşit seviyededir. Vizyon ve misyon açısından Loopring, Ethereum'un ölçeklendirilmesi için bir platformdur ve şu ana kadar platformda yapılan işlemlerde major herhangi bir güvenlik açığı oluşmamıştır. Açık kaynak kodlu olması, topluluk içerisindeki geliştiricilerin veya kullanıcıların da platform kodlarını inceleyip herhangi bir hata olması durumunda düzeltmeyi kolaylaştırmaktadır.

Loopring Coin Ne Zaman Çıktı ve Kurucusu Kim?

Loopring (LRC) coin 2017 yılında yaptığı ICO (İlk Coin Arzı) ile piyasaya çıkmıştır. Loopring'in kurucusu eski CoinPort borsası yöneticisi Daniel Wang'tır. Daniel Wang, merkezi borsalardaki problemleri yaşayarak tecrübe etmiş ve bu nedenle merkezi borsaların sahip olduğu sorunların çözülemeyeceğini düşünerek Loopring'i kurmaya karar verdiğini söylemektedir. Loopring 2019 yılında Ethereum ağında kullanılmaya başlanmıştır.

Loopring Coin'i Benzersiz Yapan Özellikleri

Loopring (LRC), Ethereum'un ölçeklenmesinde kullanılan ilk zkRollup projesidir. Kullandığı Ring Madencileri mekanizması ile kullanıcıların yapacağı işlemlerde en verimli şekilde alım satım yapmasına olanak tanır. Sunduğu bu hizmetler merkeziyetsiz finansın gelişmesinin de önünü açmakta, DEX'lerdeki likiditelere katkıda bulunmaktadır.

Dolaşımda Kaç Loopring Coin Bulunuyor? 2023 Temmuz ayı itibari ile dolaşımdaki LRC coin sayısı 1,331,523,612 adettir. LRC coinin maksimum arzı 1,374,513,896 adet, toplam arzı ise 1,373,873,397 adettir. Dolaşımdaki arzı toplam arza oranladığımızda ise dolaşımdaki LRC coinlerin toplam LRC arzına oranının %99,87 olduğunu görmekteyiz.

communityToplulukTwitter

LRC Fiyat İstatistikleri

coingecko
Loopring Fiyatı
$0,20
24s Düşük/24s Yüksek
$0,24/$0,26
7g Düşük / 7g Yüksek
$0,24/$0,27
Ticaret Hacmi
$24.747.660,00
Piyasa Değeri Sıralaması
#205
Piyasa Değeri
$311.425.509,00
Hacim / Piyasa Değeri
0,079466
Tüm Zamanların
En Yükseği
$3,75 -%93,33
10 Kas 2021 (2 yıldan fazla)
Tüm Zamanların
En Düşüğü
$0,0196389 %1.172,74
18 Ara 2019 (4 yıldan fazla)
earn yield

Dakikalar içerisinde Block Earner’lı olun

 • 1.

  Kimliğinizi doğrulayın

  Kayıt olun ve kimlik doğrulayın

 • 2.

  TL yatırın

  Nakit hesabınıza TL yatırın

 • 3.

  Finansal değer yaratın

  Önde gelen platformlara ve ürünlere erişin

Hesap OluşturArrow