Crypto coin

Litecoin (LTC)

FİYAT 69,03 USD

%24S +%0,41

loading

Litecoin (LTC) Satın Al

Litecoin (LTC) Coin Satın Al

Litecoin ya da diğer adıyla LTC token alım satım işlemlerinizi Block Earner'da dakikalar içerisinde Türk Lirası ile gerçekleştirebilirsiniz. Hesap oluşturma ve kimlik doğrulama işlemlerini tamamladıktan sonra hesabınıza Türk lirası yatırarak Kripto Al/Sat sekmesinde "LTC Al" butonuna tıklayın ve dilediğiniz miktarda LTC Coin alıp satın. Platformda minimum kripto alım satım limiti yalnızca 1 TL'dir.

Litecoin (LTC) Nedir?

Litecoin, Bitcoin'in bir çatalı olan bir kripto para birimidir. Litecoin, daha hızlı işlem onay süreleri ve daha düşük işlem ücretleri gibi özelliklere sahiptir. LTC token, Litecoin ağının yerel kripto para birimidir.

Litecoin (LTC) Özellikleri

Hızlı İşlem Onayları: Litecoin, daha hızlı blok oluşturma süreleri ile bilinir. Bu sayede işlemler daha hızlı bir şekilde onaylanır ve ağda daha hızlı işlem yapma imkanı sağlanır.

Düşük İşlem Ücretleri: Litecoin'in işlem ücretleri genellikle diğer kripto paralara göre daha düşüktür. Bu da Litecoin'i küçük değerli işlemler için daha uygun hale getirir.

Adil Dağıtım: Litecoin, Bitcoin'e benzer şekilde madencilikle üretilir. Madencilik, adil ve şeffaf bir şekilde gerçekleştirilir ve yeni Litecoin'ler piyasaya sürülür.

Açık Kaynak Kodlu: Litecoin, açık kaynaklı bir projedir ve geliştiriciler tarafından sürekli olarak geliştirilmektedir.

Yüksek Likidite: Litecoin, kripto para borsalarında geniş çapta işlem gören popüler bir kripto para birimidir. Bu nedenle yüksek likiditeye sahiptir.

Litecoin (LTC) coin nasıl alınır ve satılır?

Litecoin (LTC) coin satın almak için, alım-satım platformunda LTC bulunan bir borsada hesap oluşturmanız gerekmektedir. Block Earner'da hesap oluşturup, kimlik doğrulama işlemlerinizi tamamladıktan sonra LTC alım satım işlemlerinizi kolayca gerçekleştirebilirsiniz. Banka hesabınızdan, Block Earner'ın anlaşmalı banka hesaplarına dilediğiniz miktarda Türk lirasını Havale, EFT ya da FAST işlem aracılığı ile aktardıktan sonra, Kripto Al/Sat sekmesindeki LTC seçeneğine tıklayın. Satın almak istediğiniz miktarı girerek "Al" butonuna tıklayın. Satın aldığınız LTC tokenları satmak için ise "Sat" butonuna tıklayıp istediğiniz miktarı girip satabilirsiniz. Aynı zamanda LTC tokenlarınızı sahip olduğunuz bir Web3 cüzdanına çekebilirsiniz.

communityToplulukTwitter

LTC Fiyat İstatistikleri

coingecko
Litecoin Fiyatı
$69,03
24s Düşük/24s Yüksek
$67,59/$69,32
7g Düşük / 7g Yüksek
$67,76/$71,55
Ticaret Hacmi
$283.070.238,00
Piyasa Değeri Sıralaması
#22
Piyasa Değeri
$5.091.788.396,00
Hacim / Piyasa Değeri
0,055593
Tüm Zamanların
En Yükseği
$410,26 -%83,28
10 May 2021 (yaklaşık 3 yıl)
Tüm Zamanların
En Düşüğü
$1,14999 %5.870,44
14 Oca 2015 (9 yıldan fazla)
earn yield

Dakikalar içerisinde Block Earner’lı olun

 • 1.

  Kimliğinizi doğrulayın

  Kayıt olun ve kimlik doğrulayın

 • 2.

  TL yatırın

  Nakit hesabınıza TL yatırın

 • 3.

  Finansal değer yaratın

  Önde gelen platformlara ve ürünlere erişin

Hesap OluşturArrow