Crypto coin

Mask Network (MASK)

FİYAT 2,96 USD

%24S -%1,82

loading

Mask Network (MASK) Satın Al

Mask Network (MASK) Coin Satın Al

Mask Network ya da diğer adıyla MASK token alım satım işlemlerinizi Block Earner'da dakikalar içerisinde Türk Lirası ile gerçekleştirebilirsiniz. Hesap oluşturma ve kimlik doğrulama işlemlerini tamamladıktan sonra hesabınıza Türk lirası yatırarak Kripto Al/Sat sekmesinde "MASK Al" butonuna tıklayın ve dilediğiniz miktarda MASK Coin alıp satın. Platformda minimum kripto alım satım limiti yalnızca 1 TL'dir.

Mask Network (MASK) Nedir?

Mask Network, Web 3.0 özelliklerini tarayıcıya entegre eden bir uzantıdır. MASK token, Mask Network ekosisteminin yerel kripto para birimidir. Mask Network, kullanıcılara sosyal medya platformlarında güvenli ve özel iletişim imkanı sunar. Ayrıca, içerik oluşturucuların ve kullanıcıların dijital varlıklarını kolayca yönetmelerini sağlar.

Mask Network (MASK) Özellikleri

Web 3.0 Entegrasyonu: Mask Network, Web 3.0 özelliklerini tarayıcılara entegre eder. Kullanıcılar, Web 3.0'a özgü uygulamalara doğrudan tarayıcıları üzerinden erişebilirler.

Gizlilik ve Güvenlik: Mask Network, kullanıcıların sosyal medya platformlarında güvenli ve özel iletişim kurmalarını sağlar. Kullanıcılar, iletişimlerini şifreleyebilir ve güvenli bir şekilde paylaşabilirler.

Dijital Varlık Yönetimi: Mask Network, içerik oluşturucuların ve kullanıcıların dijital varlıklarını kolayca yönetmelerini sağlar. Kullanıcılar, MASK tokeni kullanarak dijital varlıklarını platformda yönetebilirler.

Merkeziyetsiz Finans (DeFi) Uygulamaları: Mask Network, merkeziyetsiz finans uygulamalarına (DeFi) erişim sağlar. Kullanıcılar, MASK tokeni kullanarak çeşitli DeFi protokollerine katılabilir ve bu protokollerde işlem yapabilirler.

Mask Network (MASK) coin nasıl alınır ve satılır?

Mask Network (MASK) coin satın almak için, alım-satım platformunda MASK bulunan bir borsada hesap oluşturmanız gerekmektedir. Block Earner'da hesap oluşturup, kimlik doğrulama işlemlerinizi tamamladıktan sonra MASK alım satım işlemlerinizi kolayca gerçekleştirebilirsiniz. Banka hesabınızdan, Block Earner'ın anlaşmalı banka hesaplarına dilediğiniz miktarda Türk lirasını Havale, EFT ya da FAST işlem aracılığı ile aktardıktan sonra, Kripto Al/Sat sekmesindeki MASK seçeneğine tıklayın. Satın almak istediğiniz miktarı girerek "Al" butonuna tıklayın. Satın aldığınız MASK tokenları satmak için ise "Sat" butonuna tıklayıp istediğiniz miktarı girip satabilirsiniz. Aynı zamanda MASK tokenlarınızı sahip olduğunuz bir Web3 cüzdanına çekebilirsiniz.

communityWebsitemask.io
communityToplulukTwitter

MASK Fiyat İstatistikleri

coingecko
Mask Network Fiyatı
$2,96
24s Düşük/24s Yüksek
$3,90/$4,51
7g Düşük / 7g Yüksek
$3,60/$4,47
Ticaret Hacmi
$547.394.521,00
Piyasa Değeri Sıralaması
#166
Piyasa Değeri
$409.491.618,00
Hacim / Piyasa Değeri
1,336766
Tüm Zamanların
En Yükseği
$41,45 -%89,71
24 Şub 2021 (3 yıldan fazla)
Tüm Zamanların
En Düşüğü
$0,976528 %336,81
13 Eki 2022 (1 yıldan fazla)
earn yield

Dakikalar içerisinde Block Earner’lı olun

 • 1.

  Kimliğinizi doğrulayın

  Kayıt olun ve kimlik doğrulayın

 • 2.

  TL yatırın

  Nakit hesabınıza TL yatırın

 • 3.

  Finansal değer yaratın

  Önde gelen platformlara ve ürünlere erişin

Hesap OluşturArrow