Crypto coin

Maverick Protocol (MAV)

FİYAT 0,20 USD

%24S -%2,40

loading

Maverick Protocol (MAV) Satın Al

Maverick Protocol (MAV) Coin Satın Al

Maverick Protocol ya da diğer adıyla MAV token alım satım işlemlerinizi Block Earner'da dakikalar içerisinde Türk Lirası ile gerçekleştirebilirsiniz. Hesap oluşturma ve kimlik doğrulama işlemlerini tamamladıktan sonra hesabınıza Türk lirası yatırarak Kripto Al/Sat sekmesinde "MAV Al" butonuna tıklayın ve dilediğiniz miktarda MAV Coin alıp satın. Platformda minimum kripto alım satım limiti yalnızca 1 TL'dir.

Maverick Protocol (MAV) Nedir?

Maverick Protocol, merkeziyetsiz finans (DeFi) alanında faaliyet gösteren bir platformdur. MAV token, Maverick Protocol ekosisteminin yerel kripto para birimidir. Maverick Protocol, kullanıcıların DeFi uygulamalarına erişimini kolaylaştırır ve likidite madenciliği gibi farklı finansal araçlar sunar.

Maverick Protocol (MAV) Özellikleri

Merkeziyetsiz Finans (DeFi): Maverick Protocol, merkeziyetsiz finans alanında çeşitli hizmetler sunar. Kullanıcılar, MAV tokeni kullanarak likidite sağlayabilir, borç alabilir ve kredi alabilirler.

Likidite Madenciliği (Yield Farming): Maverick Protocol, likidite madenciliği (yield farming) gibi çeşitli DeFi araçları sunar. Kullanıcılar, MAV tokeni kullanarak likiditelerini çeşitli protokollere sağlayarak ödüller kazanabilirler.

Çapraz Zincir Desteği: Maverick Protocol, çeşitli blok zincirlerinde faaliyet gösterir. Bu sayede kullanıcılar, farklı blok zincirlerinde MAV tokenini kullanabilir ve işlem yapabilirler.

Topluluk Odaklılık: Maverick Protocol, topluluk odaklı bir projedir. Topluluk üyeleri, platformun yönetimine katkıda bulunabilir ve protokolün gelişimine katılabilirler.

Maverick Protocol (MAV) coin nasıl alınır ve satılır?

Maverick Protocol (MAV) coin satın almak için, alım-satım platformunda MAV bulunan bir borsada hesap oluşturmanız gerekmektedir. Block Earner'da hesap oluşturup, kimlik doğrulama işlemlerinizi tamamladıktan sonra MAV alım satım işlemlerinizi kolayca gerçekleştirebilirsiniz. Banka hesabınızdan, Block Earner'ın anlaşmalı banka hesaplarına dilediğiniz miktarda Türk lirasını Havale, EFT ya da FAST işlem aracılığı ile aktardıktan sonra, Kripto Al/Sat sekmesindeki MAV seçeneğine tıklayın. Satın almak istediğiniz miktarı girerek "Al" butonuna tıklayın. Satın aldığınız MAV tokenları satmak için ise "Sat" butonuna tıklayıp istediğiniz miktarı girip satabilirsiniz. Aynı zamanda MAV tokenlarınızı sahip olduğunuz bir Web3 cüzdanına çekebilirsiniz.

MAV Fiyat İstatistikleri

coingecko
Maverick Protocol Fiyatı
$0,20
24s Düşük/24s Yüksek
-/-
7g Düşük / 7g Yüksek
-/-
Ticaret Hacmi
-
Piyasa Değeri Sıralaması
-
Piyasa Değeri
-
Hacim / Piyasa Değeri
-
Tüm Zamanların
En Yükseği
- 
-
Tüm Zamanların
En Düşüğü
- 
-
earn yield

Dakikalar içerisinde Block Earner’lı olun

 • 1.

  Kimliğinizi doğrulayın

  Kayıt olun ve kimlik doğrulayın

 • 2.

  TL yatırın

  Nakit hesabınıza TL yatırın

 • 3.

  Finansal değer yaratın

  Önde gelen platformlara ve ürünlere erişin

Hesap OluşturArrow